Sus... in Scandinavia (67)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

naziua!
claudia, nota 10 de la noi, bineinteles!!!
carmen, si io am crezut initial ca-l trage de cioc da' am studiat mai bine si-am vazut ca gestul de dupa seamana cu gestul de aranjare a cravatei. moama da' ce de dezbateri pe seama unui biet emoticon.
lilanda, faza asta cu publicitatea bulgarilor pe site-ul romanesc mi se pare bestiala. de necrezut chiar. oare nu puteau bulgarii sa smechereasca ceva si sa modifice site-ul?


unu
doi
trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Claudelu, votat puiu frumosLilanda e de ris-plins faza cu reclama bulgareascaNoi pina la urma o sa facem surf in fata casei ca a plouat acum torential si e si friiig... am si pulovar si sosete groaseLena desfacem sau nu sampania, is gata actele?Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003)TELEDONUL EUROPENCELOR INIMOASE PENTRU CEA MAI FRUMUSICA BEBELUSHA:http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53837"Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by mara03
lilanda, faza asta cu publicitatea bulgarilor pe site-ul romanesc mi se pare bestiala. de necrezut chiar. oare nu puteau bulgarii sa smechereasca ceva si sa modifice site-ul?



Iote acilea www.plaja.ro/bulgaria%20litoral.htm" target="_blank">reclama la bulgari

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

...mda.
poate au mers pe compensare si au facut si bulgarii reclama la litoralu' romanesc.

va cer din nou ajutoru' intr-o problema delicata: cine are, cine poate sa-mi trimita si mie ceva .



unu
doi
trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

mara, ploicica vrei? p-aici n-avem, sa stii! dimineata, la 8 eram pe plaja si deja ardea tare soarele.
atat de tare, incat am uitat ca am aparatul foto la mine, ca ziceam sa fac si sa va arat ceva poze.

o sa fie un uichend fierbinte rau de tot

lil', mers mai departe pe saitu' reclama la bulgari, dar nu se pot vedea ofertele. numa' au zis si ei acolo, ca nu-i durea nimic

hai ca mai vin io

PS. chiar, ce-o fi cu canadezele noastre?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Am plecaaaaat!!! La maaaare , la soaaaaare , unde fetitele sint goale (cum ar zice jumatatea mea )!!!

Si ca sa plec linistita, mai facui un pic de loc in poiana. www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54363" target="_blank">cap.68



Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput