Sus... in Scandinavia (67)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

n-am facut poze inca nea dorele, de miine la mare am sa fac.
pina acu numa vacantza nu a fost, repara masina, da-i la tzara, da-i la rude, aia batrinii tot bolnavi, du-i la doctor, numa vacantza nu este, haituiala curata. acu pina luni la mare sa zic si eu ca va fi vacantza si de luni inapoi in bucuresti si iara intra in problemele familiei hahahahahaha numa vacantza nu e romania.
acu seara eram pra obosit sa mergem in oras, si zic hai repede la carrefour ( cum s-o scrie ) valeuuuuuuuuuuuuu ce de lume, aglomeratzie pe strazi in trafic, ceva de speriat, intrii in supermarket iar puhoi de lume, coada la casa, itzi vine sa te lipsesti de orice. cinstit parerea mea ? si sunt nacut crescut in bucuresti, bucurestiul este un oras aproape de netrait. asa impresie nasoala ca acum parca nu am avut niciodata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

fetele,
azi categoric n-a fost una din zilele mele bune. am fost in parc amrtora unei scene de cosmar in care un nemernic de vreo 18 ani a aruncat cat colo o pisicutza mica si neajutorata si altii au vrut sa mai dea si cu picioarele in ea. si acum cand va scriu plang de mila pisicii care e inutil sa va spun ce suferea. noroc ca m-am trezit eu urland la ei ca altfel ar fi omorat-o acolo. si lumea statea si se uita. eu sunt de-a dreptul socata. as fi dus pisicutza la un medic dar nu puteam cu tudor dups mine...sper sa se faca bin pisicuta, sau daca nu, sa nu se chinuie prea mult. doamne in ce lume traim...

acasa a cazut si tudor in baie cu capul de gresie si are un cucui cat o zi de post iar eu nu ma mai pot opri din plans...

scuze ca va intristez...a trebuit sa spun cuiva...



unu
doi
trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

ahhh...marutza, da-i un telefon lu' Ionu ..ca sigur acu' nu mai e in aer!!! Si pupa Tudorelul pe cucui, ca sa nu ramina ca un oblio, mititelu'!!
Iar daca te-ncalzeste, iote-l si pe narancea, care hotarit lucru, n-are zile bune-n Romania...sharanul stricat-reparat, blondele-l deceptioneaza, Bucurestiul il streseaza, rudele il bat la cap mai ceva ca pe liris!!! (Btw, liris, iote ce gasii pentru tine )
doruletz, tu ai vazut ce-si etaleaza sirenu' sub burtoi?? Tztztz...
Inspirata de voi, cred ca duminica am sa dau o fuga pin'a la Odense, sa vaz si io expozitia www.odmus.dk/db2/main.asp?kap=1296" target="_blank">100.000 de ani de sex (dati pe engleza). Oare m-or lasa sa fac poze???

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

lilanda, mercic de incurajari. esti o dulce, ca de obicei.
si apropo de sirenu' autohton, burta ca burta, da' vorba ta, mai jos e durerea maaare.

am o intrebare stupida: ce face bblu' ala de vine la mire? il trage de ce? (despre emoticon vorbesc)

ecsz : stiu, stiu, e vorba de cravata
ecsz 2: lilanda, io sper di tot sufletu' sa te lase aia sa faci poze.
ecsz 3: narancea ca intre (loviti de soarta)

unu
doi
trei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

of marutza prin ce ai trecut si tu azi...stii sunt zile d-alea mai negre, dar trec... lu Tudor, de la Freya ca intre bebei

Lilanda, da sa ma vezi pe mine ce ma benoclam, la muzeele din Atena au cateva bucati de vase o minunatie, dar pana sa ma prinz eu de scene, barbate miu tot imi clipocea din geana si io tuta nimik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Buna dimineataza...
Haideti sus, desteptarea, ca...incepe weekendul!!!
marutza, si daca nu-i cravata??? (tb. sa-ntrebam administratoru'!!!) Ce face cucuiu' ???
lena, cind dai de beut de casa noua??? Ai gatat cu actele???
Pe unde or umbla canadezele??? Cre' ca-s deshidratate, asa ceva!!!


pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

'neatza!

daca vreti sa va faceti concediul in Bulgaria la Nisipurile de aur, nu va cazati la hotelul Diana. 60 de suedezi au fost obligati sa parasesca hotelul din cauza unui conflict intre fostii proprietari si cei actuali. trei oameni inarmati au venit la hotel si au pus muzica techno foarte taare, pentru a-i face pe turisti sa paraseasca hotelul. pana la urma s-a dovedit ca cei trei erau oficialitati care aveau o decizie judecatoreasca cum ca hotelul trebuie sa fie nelocuit pana se rezolva problema intre proprietari. ce metode

o fata de 14 ani a fost drogata si violata in repetate randuri in cursul unei nopti, dupa ce a vazut cum barbatul intai a omorat-o pe mama ei. acum i-au scazut din suma ce trebuia s-o primeasca (610.850 sek) 100.000 pe motiv ca nu a fost violata timp indelungat

lil'daca tot te duci la Odense treci si pe la www.drambryg.dk/velkomst.htm" target="_blank">astia, daca am inteles io bine we urmator au ceva jubileu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ne acordati si noua un www.tiffanyshop.ro/kids/" target="_blank">vot?? La sectiunea Bebelusi - Floarea Raul Andrei


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

Ne acordati si noua un www.tiffanyshop.ro/kids/" target="_blank">vot?? La sectiunea Bebelusi - Floarea Raul Andrei



Nota 10!!! E un scumpel!!
Adeluci, ma trimiti la beute??? :-))) Si a propos de bulgari; ma uitam pe un site romanesc prin intermediul caruia poti inchiria camere la hotel si vile in statiunile romanesti!!! Site 100% romanesc, deci. Ce credeti ca scria pe ultima pagina??? "Mergeti in Bulgaria ca sint preturi si servicii mai bune!!!" Asa ceva . Adica nu-i de-ajuns ca nici o agentie turistica romaneasca nu se chinuie sa bage banuti in publicitate prin strainatate, insa fac publicitate bulgarilor la modul cel mai idiot!!!

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

quote:
Originally posted by Claudelu
Ne acordati si noua un www.tiffanyshop.ro/kids/" target="_blank">vot??

Evident! 10!

quote:
Originally posted by lilanda
marutza, si daca nu-i cravata??? (tb. sa-ntrebam administratoru'!!!)


lilanda, mara, io ma gindeam ca-l trage de cioc... ... honestly...

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput