Sezatoarea canadiana (29)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Zuzilicisi Cristina-sunteti haioase, cu mississauga, si eu tot pe aici, doar stii Cristina..
Dar culmea e ca eu lucrez la 5-7 min de Zuzilici si oricum e cam la 20-25 min de casa noastra Cat de mica e lumea, ca sa vezi si ea e cea mai mare pe aici, eu am 4 ani acusica..


Denisa
14+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

quote:
Originally posted by Denisam

Zuzilicisi Cristina-sunteti haioase, cu mississauga, si eu tot pe aici, doar stii Cristina..
Dar culmea e ca eu lucrez la 5-7 min de Zuzilici si oricum e cam la 20-25 min de casa noastra Cat de mica e lumea, ca sa vezi si ea e cea mai mare pe aici, eu am 4 ani acusica..


Denisa
14+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!



Denisa Pe unde lucrezi? ca si eu tot la 5-10 min de casa sunt.

Zuzilici

Nu esti bun de nimic daca esti bun doar pentru tine. Voltaire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Zuzilici -Dundas cu 427(west mall -mai precis)-sunt 3 biuldinguri mari..

Denisa
14+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

quote:
Originally posted by Denisam

Zuzilici -Dundas cu 427(west mall -mai precis)-sunt 3 biuldinguri mari..

Denisa
14+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!



Mai, sa nu-ti vina sa crezi, nu alta si eu tot pe The West Mall lucrez mai la vale spre Queensway. Poate ne vedem la o cafea . Ce mica-i lumea!

Zuzilici

Nu esti bun de nimic daca esti bun doar pentru tine. Voltaire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Zuzilici, merci de complimente. Eu cu Denisa m-am vazut deja a couple of times, asa ca atunci cand sinteti gata de cafea (btw Denisa, Iced Cap e si favorita mea ), dati-mi si mie de veste negresit , ok? Da' hai sa ne intalnim pe la Square One sau la Erin Mills, ce ziceti? Eu sint gata oricand ....Mai sa vezi ce comunitate de romancutze strasnice infiintam icisa-n Mississauga

Cristina

noi si poze mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Zuzilici-iti dau numerul meu de la job dc vrei si ma suni next week cand poti si poate incercam sa ne vedem la erin mills dc esti ok si tu, sau dc vrei noi uneori in break lunch, dar hai si cu Cristina..
O seara buna, merg sa imi fac si eu plimbarea de seara..

Denisa
14+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

quote:
Originally posted by khristin

Zuzilici, merci de complimente. Eu cu Denisa m-am vazut deja a couple of times, asa ca atunci cand sinteti gata de cafea (btw Denisa, Iced Cap e si favorita mea ), dati-mi si mie de veste negresit , ok? Da' hai sa ne intalnim pe la Square One sau la Erin Mills, ce ziceti? Eu sint gata oricand ....Mai sa vezi ce comunitate de romancutze strasnice infiintam icisa-n Mississauga

Cristina

noi si poze mai noi


Khristin Square-one e pentru mine dar cu timpul stau mai prost. Poate in weekend sa ne vedem, cand am sa am mai mult timp liber. Vedem ce zice si Denisa, dar daca sunt e musai sa ne vedem si sa celebram .
A btw si eu sunt addicted to iced-cup.

Zuzilici

Nu esti bun de nimic daca esti bun doar pentru tine. Voltaire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ira spune:

Fetelor, presimt ca o sa-mi placa On atat de tare incat o sa vreau sa ma mut acolo . Sa nu ma lasati, va rog , am o scoala de facut aici. Va invidiez ca va intalniti .

Laura, bravo mult pentru sotul tau, iti tinem pumnii si pentru gradinita ieftina si pentru serviciul tau.

, io, repercutata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

quote:
Originally posted by Ira

Fetelor, presimt ca o sa-mi placa On atat de tare incat o sa vreau sa ma mut acolo . Sa nu ma lasati, va rog , am o scoala de facut aici. Va invidiez ca va intalniti .

Laura, bravo mult pentru sotul tau, iti tinem pumnii si pentru gradinita ieftina si pentru serviciul tau.

, io, repercutata


Ira let's make a deal! Ai voie sa ne vizitezi cand vrei, dar de ramas ... doar dupa ce termini scola. Agree?


Zuzilici

Nu esti bun de nimic daca esti bun doar pentru tine. Voltaire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Ira, lasa ca vii tu dupa ce termini scoala dc o sa-ti placa mult..Si eu sper sa iti placa si sa aveti fun-acuma in long weekend venitzi?

Zuzilici-tii dau pm cu numarul, e cam greu in weekend-mai imi vad si eu sotul dc in cursul saptaminii vine late, macar o vineri sa incercam -ce ziceti?
Eu sper sa fie pe vine la tine sa aiba si al meu cu cine sw juca mai de aceasi varsta, nu


Denisa
14+
BEBIK
Zambeste, si maine e o zi!

Mergi la inceput