Io, repatriata 3)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

De ce barbatii trebuie sa intre cu replici de dat cu bita in balta?!? Se discuta frumos, si de o parte si de alta, dar bineinteles ca trebuia sa-si arate muschii (care?!?!?) inca un reprezentant al sexului... alalalt, ca tare nu poci pentru ca sa-i zic...



Simina & Andrei (Deiutzu) & bb2 din burtica

Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danro spune:

quote:
Originally posted by Dan_jp

quote:
Originally posted by Ira

Aici nimeni nu a fost pacalit, atras cu zaharelul, mancarea are gust mai bun, eu imi adun copilul numai de prin copaci, copiii stiu sa se joace, sunt invatati aici sa faca asta si sa profite de natura la maxim, la scoala sigur ca copiii sunt invatati sa sune la 911 daca parinti ii agreseaza fizic sau psihologic, la gradinita nu este interogat nimeni (eu, care sunt educatoare, nu am fost rugata sa interoghez pe nimeni, de ex.), parcuri de distractii ca in Canada nu a mai vazut lumea, safariuri si rezervatii naturale, etc.


Ai reusit sa ajungi la orgasm ...dupa pledoaria asta la viata canadiana ?


//Dan.


Mi-ai luat vorba din gura,mai sa fie...!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cataghe spune:

Sunteti frati, mai? Ca vaz ca va cheama la fel, numa ca unu e din coasta lu Trajan si alalalt a lu Kiku San



To escape criticism: say nothing; do nothing; be nothing!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amuleta spune:

Si amindoi tinjesc...sa se repatrieze, desigur.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danro spune:

Mai,cum de ai ghicit,esti suspecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

off-topic, dar pt ca sunt mandra :)

Echipa de polo a Romaniei a invins aseara echipa Canadei cu 10-2, exact dupa ploaia aia meseriasa ( in Montreal sunt jocuri mondiale de natatie ) ! Iar galeria noastra a fost absolut incendiara !

Bravo Baieti !
ps: ma scuzati inca o data de off-topic , maine dupa amiaza or sa joace cu germania in optimi...Poate mergem si mai multi sa-i incurajam, chiar merita !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Domn'e, asa e, am auzit ca in Canada e nasol, de aia se repatriaza romanii de acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

aloooooooooo comisia de repatriere, va luatzi cu vorba si uitatzi de pahare, cu voi nu mai terminam noi sticlele astea......



1 , 2, 3 siiiiiiiii noroc !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paraluta spune:

Ce s-a intimplat cu Simona?! O fi in konshediu, pe undeva...
Narancea draga, hai norok, ka sintem vecini! Stau aproape de Danemarka, sa stii! Ai ajuns cu feribotu` pina-n Kiel? La noi e mai ieftina beutura ca la voi!Nie-nie -nie-nie -nieeeeeee-nie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simona27 spune:

Aici, aici...prezent:)
Fui o tara pana la mare...in weekend. La Eforie Nord si la Vama Veche!
Si vazui ase de multi barbati goi..si fumei..si fetite mici cu tanga...si fara...
Vai oripilant de-a dreptul
Numa' glumesc...fu fain...si am prins o vreme splendida:)

Mergi la inceput