Cazare mare..plizz

Cazare mare..plizz | Autor: Leditia

Link direct la acest mesaj

Fetelor as vrea sa mergem la mare sapt.viitoare pt cateva zile,insa am vrea intr-o statiune mai linistita,mai putin aglomerata si mai ieftina asa.Insa sa fie si curat.
Ce-mi recomandati?
Stiti vreo gazda printr-o asemenea statiune?Preturi?
Multumesc.
Pupici cu lipici.
PS:cam pe 25iulie am vrea noi sa plecam,ca pe 26 e ziua mea si tare mi-am dorit s-o petrec la mare,ca au trecut ceva ani de cand n-am mai fost.

Judecand prea mult oamenii,uiti sa iubesti!!!
POZE






Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns osna spune:

sa stii ca se merita sa gasesti cazare la fata locului.noi cand am coborat din tren ne-au asaltat o gramada cu ofertele.am fost la costinesti si am stat intr-o casa aproape de epava.plaja era la 3-4minute.

noi am spus ce vrem de la inceput:adica apa calda la robinet nu la butoi si sa fie la casa ca destul stau tot anul la bloc.am avut si tel color in camera.

erau anunturi foarte multe cu ´´camere libere´´

asta a fost anul trecut.acum nu stiu cum mai sunt preturile.

distractie placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

In functie de ce vrei, preturi incepand de la 350 000 lei. Asa am gasit la C-ta aproape de Mamaia, in apartamnet cu aer conditionat. Nu sunt scumpe.

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Eu am fost incepand cu 5 iulie. Acum probabil e putin mai scump.

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert
www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank"> Bebelusi de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana maria spune:

La 2 Mai statiune linistita gasesti cazare cu 3-400 mii. Cu 450 mii gasesti cu baie in camera.

Ana Maria si bebe Victor Stefan (15 12 2004)

Succes si s-auzim numai de bine!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anna spune:

La 2 Mai, cazarea cu 3-450.000 o poti gasi si la fata locului?Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana904 spune:

quote:
Originally posted by anna

La 2 Mai, cazarea cu 3-450.000 o poti gasi si la fata locului?Multumesc mult.



E posibil, oricum in timpul saptamini e aproape gol 2 Mai-ul, in we ce se mai umple. Cu vremea asta ploiasa f multi si-au anulat rezervarile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonaflo spune:

Noi am fost de curand la Costinesti si te sfatuiesc sa mergi si sa cauti tu cazare la fata locului si sa stai unde iti place pt. ca la sigur sa mergi poate nu-ti convine conditiile si pretul.Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

pai noi am negociat de la gara.sa fie pat dublu sau 2 paturi si am platit pe camera.oferte sunt destule la fata locului.noi avem niste prieteni in resita care mereu merg la mare pe cont propriu cu tot cu copil si cauta in statiune cazare.ei merg la costinesti sau eforie in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valiburu spune:

Cel mai bine este la fata locului. Locuri sunt din plin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Hop si eu.... vreau si eu cazare la mare, vrem sa mergem cu bebe de 9 luni vreo 3 zile, dar nu avem masina si am dori ceva prin Mamaia, Neptun, Jupiter. Daca nu gasim cred ca aplicam solutia cu luatul din gara, si mai degraba Costinesti... desi cu bebe parca nu m-as risca, nu vreau sa fiu nici exagerata dar daca tot stam putin macar sa nu mai pierdem vremea cu cautatul gazdei.
Va multumesc tuturor pt raspunsurile deja existente/viitoare
Multi pupici!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput