Cazare mare..plizz

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Leditia DISTRACTIE MAXIMA va doresc !!!!!!!!!!!!!!!! Sa veniti negri!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

quote:
Originally posted by andora

Sa veniti negri!



Asa ca mine ???!!!!!
Distractie placuta !!!!Leditia!!!

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Leditia multumesc si atunci te astept rosie
Mai fetelor voi stiti, la particularii din Neptun e cumva apa calda doar seara? Tot nu mai stie nimeni nici o oferta misto in Neptun-Jupiter sau Mamaia? Plizzzzzzzzzz........

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Leditia sarumanuta de raspuns si idee, ce aiurea e cu apa nepotabila, eu am un trecut uratel sub acest aspect chiar in Bucuresti... O sa aflu eu ceva.... Va pupic dulcic!!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Andora de ce vrei tu musai Neptun, Jupiter...? Eu cand am fost la mare, am vizitat si Neptunul (o zi si o seara) si m-am enervat sa fac km. pana la plaja cu bebe ( ca doar si tu il iei pe bebe, nu?) iar preturile sunt enorme. Numa' sa fac un pisu am dat 10 mii cand in rest era 5 mii asa ca ce sa-ti mai spun de altele!

Geo, Ioana (20.06.1998) si Damian (01.10.2004)

http://community.webshots.com/user/giorgios72

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Daca va intereseaza cazare la mare, eu inchiriez apartament in Constanta, in spatele Univ. Ovidiu situat chiar langa mare.Doua camere, semidec., cu vedere la mare, proaspat amenajat si utilat.Inchiriez tot apartamentul deci veti sta singuri.Pretul in aceasta perioada este mai maricel, de la 1 mil/zi, depinde si de nr. de persoane si este negociabil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Geo vroiam neptun-Jupiter fiindca acolo mi se pare plaja cea mai draguta si cu nisipul cel mai fin si acolo mergeam eu de mica.. si e s plaja f aproape, intr-adevar faci mult de la halta pana la plaja, dar statiunea mi se pare draguta si curata. Mergem si cu bebe dar ea e obisnuita cu plimbareala in carut si sper ca ne vom descurca. Partea rea e ca nu avem masina.
In ultimii ani am fost ba la Mamaia ba la Saturn, iar acum am o prietena in Jupiter care-mi zice ca e muult mai ieftin ca in mamaia, unde a fost acum 3 sapt. Nu stiu ce vom face, mergem peste o sapt, poate ne schimbam destinatia dar eu sper sa gasim ceva aici... 2 nopti.
Va pup si va doresc concec=dii placute tuturor!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

va recomand eforie nord...cazare este din belsug (de la 700mii camera cu baie mare la 2 camere la 1,2 mil confort *** in pensiuni (care au si bucatarie, sala de masa, biliard...). in plus, au centrul balneo Efosan unde poti face gimnastica in bazin, proceduri la preturi mici (este un avantaj mai ales atunci cand nu este vreme de plaja. Plaja in dreptul hotelului Britannia este superba, apa minunata in golfulet...noi am fost in iunie si vrem sa mergem si in august si in septembrie (am renuntat la 8 zile in grecia in favoarea celor 20zile de eforie). si pentru cei care au copilasi cu polipi inflamati: Ozana mea avea recomandare pentru scoatere polipi, iar in urma curelor la mare (ea a prins anul asta 2 reprize de cate o saptamana)dr. a hotarat sa o tina sub observatie (ne-a spus ca a avem sanse sa scapam de cutit).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura T spune:

Andora, pt 2 nopti exista si optiunea Camping Zodiac in Neptun-Jupiter, mi-a zis o prietena ca a fost in WE acolo si a fost bine, conditii bune, curat, apa calda...Mie nu-mi place la cort la mare, dar cred ca 2 zile as putea rezista (noi avem bilet de marti in Mamaia, dar as vrea sa plecam de sambata si sa stam acolo pana marti).

Laura si bebitele: Bianca (6 ani si 3 luni) si Ramona (3 ani si 2 luni)
poze_cu_fetele_mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Multumesc mult Laura pt raspuns, sa stii ca m-am uitat chiar pe site-ul Zodiac-ului.... Noi vroiam - fiindc prima oara cu maimuta de 9 luni la mare - sa evitam orice sursa de disconfort pt ea - in privinta campingului aparand problema cu spalatul, tantarii, furatul lucrurilor etc. Noi doi am fi mers imediat la cort {am fost si la munte si pe furtuni si ar fi fost solutia ideala al mare). Sau alta optiune ar fi la casute tot in camping, dar n-am fost decat la campingul din Saturn asa si a fost f bine. Ne gandim
Multumim mult inca o data!


www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogomaimutica (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput