Sus... in Scandinavia (66)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

traisca toata lumea !!!!!!!!!! toata planeta !!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

marutzo, care era intrebarea?

, "scandinavilor" cu morcov, maine va fi mai bine!

...cred

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara03 spune:

naseara!

papadico, mai hai pe la noi, nu doar la aniversari.

julia, intrebarea era: DE CE MI SE INCHID PAGINILE DE NET, ASA, DIN SENIN??? si tot mai des...

narancea, itsme, ce generosi sunteti in seara asta...

cristina, si tu la nunta? ce de nunti dom'le! am stat si noi la o coada acolo la casa de casatorii...

va pupez ca i-i foame la cupil...



Andreea & Tudor (9 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

nseara
mara, frumoase pozele, frumoasa si miresica da'si cumnatica ei e si mai si. Ca sa nu mai zic de cavaleru' Tudor! Cu exploreru' nu stiu ce sa zic, mai bine intreaba pe Gates, el e capu' rautatilor! (daca nu-l gasesti, vezi sa n-ai frun virus rautacios ratacit p'acolo!)
papadie, pai tu vii p'acilea prin poiana doar ca sa ne lasi tuica si sa pleci? stai si tu cu noi macar la un ca altfel o bea varu' narancea pe toata, nu-l stii cum e?!
Unde mai pui ca se apropie o noua sarbatoare si iar trebe sa si de ziua lu' Ilie
annie, tinem pumnii sa ajungi la timp in Bucuresti.
da' lena unde disparu' fratilor de ce nu mai vine p'aci? ca parca zicea ca nu pleaca in vacantza?

"Asta e ceva asa, nemaipomenit"
imagini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

am iesit la alergat ca nu mai tzine, si noi alergam pe cimp asa o tura mare pina la un lac, acu e plin de nuferi si e o familie de lebede, si o gramada de ratze si in apa sunt niste stucalai din aia, ca o data acu un an sa fie, erau doua la mal si cind au scos capu ne-am si speriat de ce mari erau, pareau crocodili hahahahaha dar ma rog nu despre asta era vorba, era numa o introducere. cum ziceam asta seara la alergat, bla bla pe cimp e invazie mare de broscutze din alea mici maro, sunt asa de mici, mature si sunt pe jumatea la mormolocii de brosca de balta, sunt cit o boaba de fasole, doamne ca multe erau pe cimp, daca nu tzopaiam printre ele sa nu le calc, si chiar daca le calcai nu le omorai, erau asa mici ca intre pietre sau iarba ce era nu se striveau, dar ca sa fiu sigur am tzopait cit am putut printre ele. si acu nu la misto, dar si ele tzopaiau, plesneau ale dracu de energie....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

aseara am fostara la film sa vedem ala cu nunta, gagica de vine din america acasa in anglia si inchiriaza un barbat de companie, din ala cu contract ca fetele noastre la joponia hahahaha si in filmul asta tot cinta lost in love , mai tzinetzi minte air suply, sau nu eratzi nascute pe vremea aia ?



I’m lost in love
I can’t live without you
I’m lost in love,
All my dreams around you
And I’m lost in love
And it’s true
I can’t live without you
Oh, nooooooooooooo


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

si io pe seara ca liliecii, este d-astia p-acilea cati vreti, sa mai zica ei de romanika si vampiri ...io ma delectez cu cartile online de la Lilanda, azi terminai Tunelul de Sabato, sa vaz ce mai citesc maine...nu am chef de nimik ca fii mea e in faza de "denial"...doar nu, nu, nu si iara nu...la ea orice e nu acu

Mara iti sta super in fuchsia, sa stii iar Tudor vaz ca e de un leat cu fii mea, ma rog, prin zona oricum.

Itsme iar te chinuie seful ala rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Offfff... mai rau ca la chinurile facerii... Iaca si pozele.

Sarumina pt instructiuni, cu webshots nu m-am descurcat ca-mi spunea sa schimb nu's ce in computer si-am zis pas. La Yahoo a mers...

Ma duc sa beau cafea ca nu pot nici sa respir fara ea. Azi ma duc la dentist... sa-mi tineti pumnii... please...

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tata lu Toma spune:

Carmen, cam penibiloasa msele alea pline de sucuri ...
Va anunt, oficial, ca io am trecut pe sprit.Berea cica-mi ridica glicemia. Poate mai scade si burta cu ocazia asta.

o zi buna tutulor


_
Sunt moderator dar ma tratez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

'neatza frumosilor!

pozele mele preferate
100 m garduri
vedete
shmotru

tata lu toma, vezi ca sprit-ul contine calorii ... pe bune!
cica vinul alb, tuica si coniacul nu contin glucide si ... nu trebuie cantarite zilnic ... io zic sa treci pe vin (demisec, sec) sau sa inghiti in sec

Mergi la inceput