Sus... in Scandinavia (66)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

permitets sa-mi bag nasu`?
epi barsdei lu` esentza de cuscra zisa si Claudelu!
la restu` petrecaretilor cite-o tzuica de valeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Heeeelppppp! Care ma ajuta si pe mine? Cum urc pe net (webshots) 69 de poze fara sa petrec toata noaptea facind asta? Ca eu nu stiu decit poza cu poza si dureazaaaaaaa!!!

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

Carmen, pe pagina de "Add photo" ai un link "add multiple photos". Se pare ca tre' sa instalezi un programel de la ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

asa e pancreasis, domnisoara bombi are dreptate, trebuie sa instalezi un soft de pe pagina lor, care apoi itzi va face posibila trasferarea simultana a ........ bla bla bla mama ce limbaj am, este ??????? sau nu este ???????

lulutzo ia ceva de beut de la nemtzi !!!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

domnisoara bombi, din germania, dumneavoastra in calitate de membru matur, vad ca cunoastetzi toate tehnicile care faciliteaza incarcarea de imagini pe net, atit in mod individual cit si in masa. Domnisoara bombi, deci lund in consideratzie aceasta experientza pe care Dumneavoastra o doveditzi aici, de fatza cu noi, si acordatzi chiar expertiza de profil unei membre din neamul scandinav, domnisoara lasatzi-ma sa va pun fireasca intrebare :

- aaaaaaaaaaa surioara, ce mai ai ma prin sticlele alea ???????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Sau pe yahoo si pui cate 10 odata..
Lilanda, evident, cu avionu era cel mai bine, da' ai impresia ca numa io m-am gandit la asta? . Odata ca biletele is la un frumos suprapretz (cam cu 50% mai scump s-au auzit zvonuri) si a doua: Nu mai sunt locuri. KK MK.




I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

hai sa traiti! (asta e tot ce am timp sa va comunic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

sa traiesti si tu itsme, cu cine vrei tu.........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

annie, astia pe site la Tarom zic ca cica ar mai fi locuri la business (asta daca chiar arde si nu merge CFRu) la 549 RON
nu da, ca nici mie nu-mi convine pretul si sper ca ajung cu un tren totusi

domnu' narancea, eu fac colectie de sticle de care vrei matale, ca la noi in casa nu se consuma in mod curent chestii de astea alcoholice. Iar prietenii nostri nu-s nici ei mai de isprava, abia-abia terminam o sticla de vin in 8 persoane si asta la aniversari, nu la orice intilnire. Asa ca nu stiu daca ma calific in clubul scandinav

PS. Daca ziceai ca ai drum in Ro saptamina asta, te invit sa controlezi niste sticle la o nunta in Iasi (din partea nasei mari)

(doamna)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

nea panselutz, sa traiesc doar, atata e dorintza mea!
(ca la cat ma hamalesc astia, chiar si asta mi se pare un deziderat din ce in ce mai greu de realizat).
Hai noroc si sa traiesti si tu cum si cu cine iti place!

si sa traiasca toata lumea scandinava, si pretenii lor!

si partidul comunist roman in frunte cu secretarul sau general....aaa, sorry, nevermind!

Mergi la inceput