Sus... in Scandinavia (66)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by narancea

offfffffff ioooooooo aaaaaaaaaa

is just becouse I am nigger, or what ?



narancea, intreb si io ca-n bancu' ccc cu ciobanii: " dou you have an obsession?"...de tot pomenesti de negri??? Ahh, ba nu, to obsessions, ca vazui c-ai dat de urma tanacei...
iarina, sa traiesti in casa noua , piguleala placuta si we fromos tot la Bran!!!

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

na am plecat la drum, rooommmaaaniiiiccaaaaaaa !!!!
data viitoare din brasov va scriu, ma duc la negrii mei acolo...
ciao

I have a looooooong way to drive....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

putini strajeri ramas-au in poienitza

vacantza (sau doar we) placuta plecatilor:

narancea - da' tie chiar iti place sa conduci, hai? moaaama, cati km ai de facut
grija mare la niggers, sa nu te opreasca pe drum

nu's de ce am io o impresie ca o sa te opresti si la BV, sa vezi fetele si dacu'

cristina (bombi) - distractie mare la nunti!

carmen - la Predeal e sigur mai bine ca la "predealul" meu din casa

iarina, tot pe langa BV si tu, hai?

mara, nu-i asa ca si tu dai fuga sa vezi gasca din BV?

a mai ramas cineva nepomenit?

si io plec in we, dar nu departe. aicisa, in zona, un gratarel, o bericica... asa ceva



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

quote:
Originally posted by narancea

na am plecat la drum, rooommmaaaniiiiccaaaaaaa !!!!
data viitoare din brasov va scriu, ma duc la negrii mei acolo...
ciao
I have a looooooong way to drive....



aaaaaaaaaaaa, asa cum banuiam, te duci la negri!

na, drum bun si cat mai putin noroi pe sosele!

annie, tu cand pleci la jermania?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

nseara
pai ce facurati, plecarati cu totii fratilor? ramaseram doar cativa prin poienitza p'acilea. asa ceva...
adela si lilutza, voi mai ramaneti p'aici, nu? ca altfel incep sa vorbesc singura....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Hehe drum bun la ai de ati plecat si beuta placuta la ai de ati ramas.
Io maine plec la bucuresti si duminica in Elvetia (care e inainte de Jermania). Care am aflat luni ca trebe sa ma duc si marti ca trebe sa fac o lunga si multa prezentare. Elvetia e asha, de antrenament .
WE placut si va dau de stire miercuri probabil .
A.



I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

Annie, bafta, iti tinem pumnii stransi, praf sa-i faci si pe germanici si pe swizeri si sa te intorci cu vesti frumoase de pe acolo!

"Merde!" (vorba frantzuzilor!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Da uei, numa romanu ii politicos, frantzujii cu "merde" (ca prima oara m-am si nerfat cand mi-o zis boifrendu asha), englejii cu "rupe-ti-ai un chicior". Of, occidentalii astia .
Dupa cum spuneam, io cu elvetia nu-mi fac iluzii, nici nu pricep de ce m-au chemat, ca io n-am nici o treaba cu subiectu lor da.... Orice shut ad posteriorem e bun asha ceva...



I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Buna dimineatza!!!
annitzo, bafta mare peste tot ca sa ai tu de unde-alege!!!
doruleantza, io inca-s p-acilea :-))) Ma uit in presa si ma ia frisoane...Doamne in ce lume traim!!! Auzitara-ti de bombele de azi noapte din Egipt, dntr-o statiune turstica??? 62 de morti...am mai vazut ieri pe RTL, unu' care era cit p-aci sa intre cu avionul in Rechistadt, la Berlin...noroc ccc ca s-a prabusit in curte!!! Uooof...asa ceva

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

lilanda, bine ca ramaseram noi sa mai comentam actulitatile prin poiana. Vazui si io stirile de dimineatza .
Da' acu' la jurnalul de la 13h auzii ca o englezoaica de 25 de ani care scapase din atentatele de la Londra taman plecase si ea sa se detinda si sa mai uite de stress la ... Sharm-el-Cheikh, in Egipt. Fratilor, stiu ca nu e de ras da io nu ma putui abtine, stirea asta e demna de umorul britanic, zau asa !!

"Asta e ceva asa, nemaipomenit"
imagini

Mergi la inceput