Sus... in Scandinavia (66)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Sau redneck Asha cevaa...Cred ca imi lipseste berea Voi aveti mare dreptate; ma gandesc si io ca burse o sa mai fie, numa ca ii neplacut sa te duci sa dai din colt in colt la interviu lor pisicologic. Cik o metoda foarte la moda de interviu se kiama STAR (situation, task, action, result). De exemplu:
Descrie o situatie cand a trebuit sa iti folosesti puterea de convingere
S; Pai eram acum doi ani la mare
T: Si voiam musai sa merg in satu de vacanta cu prietenii mei, care se lasau greu convinsi
A: Pe 3 i-am amenintat cu un levier si pe 2 i-am mituit cu bere
R: Ne-am dat in trenuletzu groazei 3 ore.
Moama ce bine ma pricep . Ma duc sa iau somn!

EDCSS: Doruletzu, tot la Antoinette ati ramas?



I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

Eu nu am scris cit am stat, dar scriu acuma ca plec. Dimineata la 4:30 trezirea, la 5:20 trenul, la 7:20 avionul, la 13:20 in Bucuresti si acolo ne orientam la fata locului cu fata spre Botosani.

Duminica sintem la nunta la Iasi si dupa - tragem mita de coada pina la urmatoarea nunta pe 20 aug, iar pe 22 ne intoarcem.

PS. Nu faceti deranj mare la jocul cu filmele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

oh my god ! a plecat bambi la moldova ! astia da moldoveni ...
uuuuuuuuuu si la mine today is the day , pe la orele 16, ora europei centrale, ma duc s-o ridic pe nevestiq de la sediul clinicii si o taiem direct ( nu pe nevestiq ) o taiem pe ruta hanovra, dresden- praga-brno-budapesta. acu ma duc sa cumpar ultimile cadouri necesare, nu stiu unde sa le mai pun si pe alea, si daca regret vre-o data ca sunt roman, este numa din cauza asta, ca pe unde mergi acasa trebuie sa duci cadouri, sa stai sa cautzi, sa te gindesti ce sa iei, sa le cari, si indiferent ce le-ai da tot nemultzumitzi au sa fie hahahahaha niggers !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annie_xtreme spune:

Pai dak te opresti la Budapesta ce te mai incurci cu plocoane? Ha?



I s-a spus "Sindrom Premenstrual" pentru ca "Boala Vacii Nebune" era deja folosit
Scandinavii stiu de ce
Jazz -poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

cum sa ma opresc la budapesta ? acolo s-a oprit atilla la vremea lui, nu eu . eu trebuie sa ajung la brasov ! pe dumica seara incolo...

la misto nu te intrece nimeni, cica te opresti la budapesta... hahahahaha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Intrai si io sa va pupez pe toti si sa va spui ca plec (asa... pe nepregatite...) la Predeal. Diseara-s acolo...Duminica ne revenim, asa ca va doresc de pe acum s-aveti un weekend!

P.S. Poate ma impiedic de Rayu si Clau prin Brasov... cine stie?

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

ah...toata lumea pleaca??? :-))
Pai sa va urez atunci drum bun si distractie maxima (aia de va distrati ).
annie si buli cum fu la interviuri???

Vaz ca si restu' poporului scandinav ii cam fara chef, egzact ca moi...poate doar doruletz ce se mai misca (da' limitat si numa' din buric...)

pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

si io vreau la brasov :-(

doruletz, ai fost la ceva cursuri de gravidutze? sau de viitori parinti? mi-am amintit de o colega de scoala, frantzuzoaica, cc care ne-a tinut o data o prelegere despre un curs pe care-l facuse in Franta cand a fost gravida cu primul copil si ne spunea ca in comparatie cu al doilea copil cu care a fost gravida aici si nu a facut cursul, primul a iesit mai destept :-) ca deja de la primul contact ii citise in ochi ca era mai ... nushtiu cum (e drept ca tipa ii un pic mai deosebita, sa nu spun ciudata, gen new-age)... la cursul ala ii zice ceva cu L, da' nu lamaze, ceva cu lumina ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Neatza scandinavi..revenii si io dupa ce-mi pusei cat de cat casa la punct. Nuuu, sa nu va inchipuiti cine stie ce, saptamana viitoare imi iau concediu sa ma ocup de "fineturi" pan' acu' am luat grosul. DAR aseara am dormit prima data in pat dupa fro 4 nopti....mi-am luat un dormitor cu un dulap imens, sa-mi incapa toate tzoalele. Si ca sa fiu in ton cu lumea va anunt ca azi plec cu colegii de serviciu la munte, pe langa Bran. O sa fie distractie maxima, abia astept, fac raie acilea la birou. Weekend frumos sa aveti, ne mai citim luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

offfffffff ioooooooo aaaaaaaaaa

is just becouse I am nigger, or what ?

Mergi la inceput