Sus... in Scandinavia (66)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

annie, nu mai fi morcovita, iti tinem pumnii extrem de tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

nepotzica ce nu itzi gasesti un serviciu de inceput intr-un domeniu in care tzi-ar place sa lucrezi. incepi un pic de jos, iei ce itzi iese in cale, prinzi ceva experientza un an doi, te dibacesti si tu si apoi incepi si cautzi mama.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

nseara, ce e linistea asta p'acilea prin poienitza, mai aveam putin si cadeam pe pagina a doua?! pai cum vine asta? io cre' ca de la "kama-supra" aia ni se trage

Lilanda, lasa bre sa mai ploua si pe la voi ca p'acilea a turnat destul, acusi ce mai vedem si noi soarele.

Adela, alea chiar is vaci bre?! nu's iaci mai degraba? sau vreo corcitura? uite www.romesdalhighlanders.co.uk/3calves1.JPG" target="_blank">astia sunt simpatici

annie, curaj, io sunt sigura ca ai sa-i 'ebluisezi' pe toti p'acolo si o sa te intorci cu bursa in buzunar. Tinem pumnii!

Claudelu' tot la Brasov esti? sa treci p'acilea cu poze si povesti cand te-oi intorce!

Restu?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

doruletz, asa e! e o corcitura reusita intre vaci si iaci, pe suedeza www.omelete.com.br/imagens/televisao/artigos/kojak/3.jpg" target="_blank">kojak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

mai, am venit sa va spun ca io asa vaci dragute in viata mea nu am vazut !!! Acuma serios, eu am pasiune pentru vaci, ca sunt doar bou dupa zodie, dar astea intrec orice imaginatie! Merci narancea si adela, mi-ati facut ziua, cum zic astia (adica you made my day).

Anitzo, asculta pe unchiutzu narancea ca zice bine. Take it easy ca esti tanara si ai tot timpul si toate oportunitatile la dispozitie! Enjoy and take it easy, ce-i al tau e pus de-o parte!

dorulets, comon sa va antoinette?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

anything for you baby !!! but dont call me nigger...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

aaa, Itsme, pai de ce nu spui asa, ca-ti plac vacutzele?! Acu' e evident care e elementul 'vivant' care-ti lipseste din gradina cu scaune mov
Antoinette se antreneaza la French-Cancan ca dupa cum izbeste cu picioarele cre'ca o s-o duc direct la Moulin Rouge!

"Asta e ceva asa, nemaipomenit"
imagini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narancea spune:

nea dorele tu mergi pe burta, ca situatzia ta e gravida....

and do not call me nigger !!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doruletz spune:

pai vere narancea, ce sa mai merg pe burta ca io d'abia mai merg pe picioare, is mai ceva ca vacile adelei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

aaa, o vacuta in gradina mi-ar place mie, nu zic....daca am timp, o sa va arat evidenta fotografica cum ca mie de mic copil mi-au placut vacutele....

bine narancea, nu-ti zic nigger, da' gringo pot?

dorulets french can-can zici ca danseaza madmoazela...zi merci ca nu esti maritata cu un rus, ca daca tragea niste cazacioace acolo in burtica la tine, aia erai!

Mergi la inceput