M-am hotarat ......adoptie (15)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

La Multi Ani Laura, Victoras si Diana-Maria. Sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii in viata.

Nu prea am mai scris dar sa stiti ca am citit tot. Nu mai am timp nici sa mor.

Pupici,

Flory si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Silvia_Pui spune:

La multi Laura , sa fii sanatoasa si sa iti bucuri parintii ! Distractie placuta la mare , asteptam fotografii cand va intoarceti .
Liliana , succes seram sa nu vii foarte stresata .

Silvia , Marius si bebe Stefanut

http://pg.photos.yahoo.com/ph/map75ro/album?.dir=e4c8&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

De poți prin clipa cea neiertătoare
Să treci și s-o încerci gonind mereu
Al tău va fi Pământul asta mare ,
Dar mai mult : vei fi OM , băiatul meu !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


buna
La multi ani tuturor bebeilor care se sarbatoresc, sa traiti sa cresteti mari!!!

Nu mai retin cine ma intrebase despre perioada de incheiere a celor doi ani.
cred ca DPC vrea sa ma bage in mormant..joi am procesul cu Luca(daca nu fac atac de cord pana atunci), iar vineri, vine D-na Patrichi dela DPC sect 5(aissa), impreuna cu un psiholog, pentru evaluarea finala post adoptie.In urma acestei ultime vizite de evaluare, vor intocmi un raport, in baza caruia se incheie procedura de supraveghere pentru totdeauna...
Mai ramane Luca.Sper din suflet sa fie bine, ca daca trebuie sa o iau iar de la capat, nu stiu unde ajung..ma rog zilnic sa fie ok joi..
va pup
pashosha si grashii Luca si Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valiburu spune:

Aissa, sa-ti traiasca fetita, multa sanatate si toate cele bune si din partea noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Pashosha, stai linistita ca doamna Patriche e o dulce, chiar nu ai de ce sa te temi, poate abia te mai linistesti stand de vorba cu ea. Stiu ca a trecut pe post adoptii, noi am fost printre ultimele dosare de familie adoptatoare, iar acum vom conlucra in post adoptie....
Valiburu, si tie sa-ti traisca fecioru, dar azi e ziua fetitei Lilianei si baietelul lui Rozi face 10 luni.....a mea e pe 30.

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns o mamica fericita spune:

Laura sa fi sanatoasa si fericita alaturi de parintii tai.

la toata lumea lorelei si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Va multumim mult de tot, fetelor, de urari. Laura are deja 6 ani, nici nu-mi vine sa cred ca au trecut atat de repede mai mult de 5 ani de cand suntem o familie.
Am dus tort si sampanie la gradi, alta petrecere nu mai facem ca maine plecam deja.David i-a cantat si el in felul lui "la multi ani", noi cantam si e batea din palme si lalaia ceva pe limba lui. Laura s-a bucurat de cadouri si mai asteapta si altele, tuturor celor ce-au vrut s-o asculte, le-a zis, zilele astea ca e ziua ei. Deh, fetele astea...
va pupam si ne auzim peste doua saptamani.

Pozele noastre
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Liliana, spune-i Laurei ca tot forumul ii spune: LA MULTI ANI!!! Sa fie sanatoasa si mandra ca luna intre stele

PS Victor va multumeste pentru urari si zice c-o sa va pupe cand o invata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

La multi ani Laura !
La multi ani Victoras !
Sa fiti sanatosi si fericiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valiburu spune:

Si Daniel Iustin o saluta pe Laura in limba lui pasareasca si ii ureaza La multi ani!

Mergi la inceput