M-am hotarat ......adoptie (15)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Flory, am vazut si eu pozele si pe cuvant, chiar ii aratam si lui Tony, parca s-a maturizat Andrei, a mai crescut de cand nu l-am vazut! Fantastic ce repede se schimba. Mi s-a parut deja un baietel nu mai e un bebelus....
Sa va traiasca!

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimsi spune:

quote:
Originally posted by aissa

Flory, am vazut si eu pozele si pe cuvant, chiar ii aratam si lui Tony, parca s-a maturizat Andrei, a mai crescut de cand nu l-am vazut! Fantastic ce repede se schimba. Mi s-a parut deja un baietel nu mai e un bebelus....
Sa va traiasca!

Cristina si Alexandra (30.09.2004)




Oare sa se fi maturizat ca sa-i dovedeasca Alexandrei ca este un barbat pe care se poate baza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Mimsi



Flory si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

quote:
Originally posted by mimsi

[quote]Originally posted by aissa

Flory, am vazut si eu pozele si pe cuvant, chiar ii aratam si lui Tony, parca s-a maturizat Andrei, a mai crescut de cand nu l-am vazut! Fantastic ce repede se schimba. Mi s-a parut deja un baietel nu mai e un bebelus....
Sa va traiasca!


Oare sa se fi maturizat ca sa-i dovedeasca Alexandrei ca este un barbat pe care se poate baza?





Cu siguranta!

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:



Salutare fetelor,

Multumesc mult de urari, inca mai dorm de atatea petreceri si de mahmureala nu mai zic...
Mi au cantat astia mici si tati la multi ani...a fost atat de frumos, imi venea sa plang..si sa stiti ca , constat ca toate am luat bb acasa in momente in care sarbatoream ceva important in viata. Eu pe Maia am luat o la o saptamana dupa ziua mea, iar pe luca cu 2 zile inainte de ziua mea..asha a vrut Dumnezeu, si acum, mai sunt momentele de finalizare, care sper sa fie intr un ceas bun si fericit la toata lumea..
Rozi, 29 si 30 sunt zile cruciale !!!!
Sa ne dea Dumnezeu mult noroc sa terminam odata!
Cat despre Andrei, normal ca s a maturizat, voi nu stiti(cel putin asha zice popa), copiiilor dupa botez li se lumineaza fatza si le merge de 100 de ori mai bine decat le mergea inainte...
asha ca sunt sigura ca si inainte ii mergea excelent, iar de acum incolo o sa ii mearga super!! Mi-ar fi placut sa imi pot boteza si eu copiii , dar am ajuns cam tarzior, oricum ferice de cele care ii botezati, si ferice de noi cele care ii crestem..Dumnezeu este alturi si sunt sigura ca vom termina toate
va pup

pashosha si grashii Maia si Luca[/red]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valiburu spune:

Am o scurta intrebare: in cat timp se pot razgandi parintii in legatura cu adoptia? In cat timp pot merge la Dpc sau la Tribunal si sa spuna "m-am razgandit"! a trecut o saptamana de cand au fost, oare se mai pot razgandi??? Mai avem emotii si de aceea va intreb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana csaki spune:

Au 30 de zile termen.

Pozele noastre
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

buna fetelor,
Azi am avut o noua intalnire la DPC cu psholoaga si asistenta. Se pare ca am cam terminat cu intalnirile (asta daca nu mai apare vreun act pe care sa-l vrea DPC-ul). Pe 22 iulie imi iau atestatul (22 +/- 3 zile). Maxim 25 iulie voi fi un om pe jumatate implinit.
Complet implinita voi fi cand va apare bb in viata noastra.
Totul s-a desfasurat in bune conditii asa ca in curand va dau vestea buna (cea cu atestatul).
Noroc ca intre timp vin si concediile asa ca trece repede.
Pupici la mamici si bebici
Vivi. vio, mersi mult. S-a rezolvat cu brio. Vorbim ca sa stabilim o intalnire saptamana viitoare. Pupici lui Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_g spune:

Liliana,
Pentru ca maine nu voi fi in Bucuresti (plec cateva zile la munte) iti spun de pe acum lui laura si sa ai numai bucurii alaturi de ea (si de David) insa Laura este maine sarbatorita.
Pupici la mamici si bebici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La multi ani Laura!

La multi ani pentru inca o lunisoara si lui Victor!

Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput