M-am hotarat......adoptie(partea a 11-a)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Hai, Corina, ca o sa fie bine. Multumesc pentru raspuns, ca eu una sunt asa de stresata, am inceput sa-mi fac ganduri prostesti si pana nu vad hotararea unde scrie de bine, negru pe alb nu mai stau calma. of, mare stresul asta pe noi. Tony a zis ca "asteapta sa se nasca" (adica sa avem actele gata) Alexandra si pe urma mergem la biserica si dam petrecere.


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Am primit Hotararea!!!!!
<<Minora va dobandi prin adoptie numele de familie al adoptatorilor, acela de "Enache">>
Uf, am trait si clipa asta!


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

FELICITARI!!!!!!

Dati de baut. Pupici pentru pitica "Enache".

Va pup,


Flory si Andrei (27 Nov 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/florypop/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Dam, Flory, numai sa ne intalnim cu totii!


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florypop spune:

Aissa, glumeam asa se spune. Nu trebuie sa dati de baut voi sa fiti sanatosi si sa fa aduca numai bucurii bebica.

De intalnim poate ne intalnim in weekend. Apropo Aissa, daca ramane hotarat pentru sambata pot veni eu sa va iau cu masina.

Va pup,

Flory si Andrei (27 Nov 2004)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/florypop/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Si noi am trecut de comisie la DPC. In 2 saptamani cica ne va suna cineva sa semnam actiunea in instanta.
Doamne-ajuta tuturor!

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Flory, multumesc mult de oferta. Voi stabiliti cand va convine mai bine intalnirea si eu ma conformez. Am si eu o obsesie, numai sa fie frumos afara...


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Briantis spune:

Felicitari Aissa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valiburu spune:

Buna,
A trecut o luna de cand am depus dosarul si cererea pentru adoptie si nu am mai primit nici un semn de la asistenta sociala care se ocupa de noi.Oare ar fi bine daca as face maine un drum la DPC ca sa grabesc lucrurile?
Astept sugestiile voastre.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rozi spune:

Felicitari, inca o data, Aissa!

Valiburu, sigur ca trebuie sa insisti, sa te interesezi. Care e scopul tau? Urmeaza-l, ca altii nu se vor zbate daca tu nu o faci. Nu e vorba de grabit lucrurile, pur si simplu spui ca vrei sa stii in ce faza e dosarul vostru! Cum spunea si Oana-mm, e bine sa stabilesti o relatie buna cu asistenta care se ocupa de voi. Bafta si du-te si intreaba!

Victoras (24.08.2004)

Mergi la inceput