Dependenta DespreCopii

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Nu am incercat sa ma las de DC si nici nu intentionez. De ce as renunta la ceva care ma face sa ma simt atat de bine? E ca si cum mi-as propune voluntar sa renunt la prieteni dragi. Cine face asa ceva de buna voie ?!

Iulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lory_k spune:

Nu am incercat si nici nu intentionez atata timp cat exista subiecte interesante de discutii.

Lory_kluiALIN CRISTIAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

eu daca nu intru dimineata,cand ma trezesc,sa vad ce mai e nou,nu ma simt intreaga.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:

N-am incercat sa ma las si nu cred ca as face-o de bunavoie.
Eventual daca as pleca intr-o vacanta pe o insula pustie...

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaNG spune:

Cu toate ca eu nu am copii si m-am inregistrat pe acest site abia acu 2 zile, pagina DC-ului este deschisa non-stop la mine in calculator de mai bine de un an. Si la serviciu si acasa.
Si dau refresh la fiecare 2 minute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Azi nu m-am ridicat de la calculator, toata ziua am citit postarile fetelor.
Sunt fericita ca exista DC-ul care mi-a fost de mare ajutor de cind am ramas insarcinata

dolcebaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

eu daca nu intru dimineata,cand ma trezesc,sa vad ce mai e nou,nu ma simt intreaga.

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana







bine spus!!! exact asa sunt si io!! macar sa vad ce au mai scris fetele.....daca nu ma timp sa scriu!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristicdt spune:

Si eu sunt la fel,dependenta ,dar pacat ca nu am destul timp sa mai si scriu ,toata ziua sunt la "scarbici",iarseara cand ajung acasa,pic lesinata de oboseala,citesc in fiecare zi ,dar nu imi ramane prea mult timp sa si scriu,dar totusi mai scriu si eu cate un mess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrianaa spune:

Sa ma "las" de DC? Hihihi, pai abia am inceput... Cu fiecare zi in plus de cand m-am inscris creste si dependententa de aceasta comunitate, de comunicare, de informatie. Pe timpul cat colegii sunt dependenti de pauza de tigare, eu sunt de pauza de DC, cu mentiunea ca eu am pauze mai lungi si mai dese.
Pe mine ma relaxeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pryanka spune:

Eu am descoperit DC acum doi ani...de atunci tot citesc,fara a avea curaj sa ma inscriu.Dar azi am "comis-o"...de cateva ore am devenit membru DC!Deci...sint dependenta!!!

Mergi la inceput