Dependenta DespreCopii

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Eu nu am incercat...sunt prea dependenta


Claudia si Raul (01.04.2004)
Martie Aprilie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Super fericita azi dimineata ca am reusit sa dorm 11 ore fara sa ma trezesc...sau sa apara alte lucruri.... primul lucru a fost sa deschid comp si sa intru pe forum...nici la baie sau sa-mi fac o cafea nu m-am dus
Dependenta...nu gluma

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kittycat spune:

Fetelor, va iubesc!Si recunosc, da, sunt dependenta de DC E primul mesaj pe care il trimit, sper sa ma primiti si pe mine in randurile voastre. V-am descoperit aproape imediat dupa ce minunea mea s-a nascut, dar am avut probleme cu realizarea unui cont. Noroc cu o buna prietena de-a mea, care mi-a creat un cont. Asa ca sper ca de acum incolo sa ne vedem mai des! Va cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Nu stiu ce are forumul DC, dar chiar creaza dependenta.
De fapt e ca o familie, asa il consider.
Cand m-am inscris in 2003 pe acest forum ma intrebam ce-as putea sa scriu aici, pe un forum dedicat in special parintilor sau viitorilor parinti.
Dar uite ca azi am ajuns la aproape 500 mesaje si sunt bucuroasa ca aici am intalnit atatia oameni de suflet. Chiar daca nu am facut prea multe comentarii pe acest forum, v-am citit zilnic cu placere si am stat, mai in umbra, ca asa imi place mie. Dar cand am avut ceva de spus, am scris.
Ma bucur ca exista aceasta comunitate DC! Felicitari pentru tot ceea ce faceti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

quote:
Originally posted by aissa

Eu sunt total dependenta. Am mai zis...iau pe rand subiectele, vad cine ce a raspuns, daca e cazul mai dau o replica-doua si cand ajung la final o iau de la capat; deschid calculatorul dimineata si il inchid noaptea tarziu si cum am ceva minute, cum sunt calare. Alt site nu vizitez, nici ziarele nu le mai citesc, iar cand pica netul sau nu merge DC-ul o iau razna. Ma cert cu sotul, cand am musafiri cu un ochi navighez sa vad cine ce scrie iar cu altul ii privesc, lista DC de la YM e mai mare decat cea de prieteni...ce sa ma zic, e drog!



Cristina si Alexandra (30.09.2004)
cu printesa



Parca as fi scris eu mesajul asta!

Pozici noi

Ramona & Loreema

Pozici


Ce tie nu-ti place , altuia nu-i face !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

quote:
Originally posted by Oana_B

Cand n-am avut chef sa intru am facut mai multa treaba in casa

Oana_B




eu nu mai fac prea multa treaba prin casa, ca prefer sa stau pe forum; noroc ca bona lui Vlad nu e pasionata de net, ci de curatenie!




Good friends are like stars........You don't always see them, but you know they are always there...

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Alta dependenta pt. mine: DC-ul.
Nu pot sa nu intru, am "miscorici"
Sunt curioasa sa vad cat timp tine dependenta de DC
Daca e viitorul sot la calc. si-l rog sa m-a lase 5 minute pe net, deja stie saracu pt. ce si se ridica de pe scaun fara sa mai zica nimic stiind ca de fapt nu e numai pt. 5 minute

http://photos.yahoo.com/codrii_de_arama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Am reusit intr-o zi sa nu intru deloc
Dar numai pentru ca eram suparata...
De atunci n-am mai incercat...
Sunt dependenta si recunosc!
In ziua de Paste,asteptam taxiul sa plecam si sotul se inchina uitindu-se la mine cum intrasem si eu 5 minute pe DC sa vad cine ce a mai scris...
va iubesc.


Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
POZE CU BIANCA

"Viseaza ca si cind ai traii vesnic,dar traieste ca si cum ai murii azi"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Pana si cand fac treaba in casa las forumul deschis si mai arunc cate o privire , mai postez ceva , mai citesc altceva .Asta e dependenta clara .

Un bb are nevoie de noi :

http://www.unesco.8m.com/Sabina/introduction.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iully spune:

Eu nu am incercat sa ma las.Am aflat atatea lucruri noi pe acest site ca mi-ar fi greu fara el.ma bucur ca exista si as fi trista daca n-as mai avea acees la net.
Pupici

Mergi la inceput