De la forum adunate si-napoi la forum date (3)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RA spune:

Aysha,eu zic s-o treci p-aia cu egiptenii la sectiunea:"istoria vazuta de aproape nu-i ca cea vazuta de departe"(pentru cine inca nu
s-a prins,analogia cu vestita cutuma meteorologica "iarna nu-i ca vara" este inca valabila)
Si uite,iti mai propun una,poate pan' la urma o punem de-o culegere
de texte.Tu te ocupi de editare si eu imi iau drepturile de autor
Uite-o:

-------------------------------------------------------------------
initial postata de:
mine-suflet romanesc colateral si paralel de tot
la faza ce urmeaza-

...asta-i sufletul romanesc:aici aspru ca zapezile Carpatilor,aici limpede ca un apus de soare pe Marea Neagra,...(ghilimelele lipsesc
din motive lesne de-nteles!)
--------------------------------------------------------------------
initial postata de:
o fiica a marii cu nume de codri seculari

Pai e limpede de tot ca.... nu e
Soarele rasare din Marea Neagra, nu apune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gandacelu spune:

quote:
Originally posted by RA
...asta-i sufletul romanesc:aici aspru ca zapezile Carpatilor,aici limpede ca un apus de soare pe Marea Neagra

asta e episodu pavel corutz reloaded
adeca sufletu meu ie rece ca zapada si nu sa ezista ca apusu pa mare?!!! auleu!
dar bine ca din loc in loc e limpede, asta m-a linistit, ca ma ametisem de tot!


mami de ileana (4 iulie 2002) si ioachim (25 nov. 2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41659" target="_blank">ajutati-l pe mihaita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

din categoria "ah, m-au prins organele fara buletin".

quote:

Dupa ce ca trebuie sa-ti dai chiloteii jos sa mai fi insotita si de comunisti...mie nu mi-ar place.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enik spune:

Asta e buna fetelor!!! de mult nu am ras asa.si ce face nu-l lasa nici pe consort sa se pise trei zile? eu sunt curioasa daca repeta operatiunea in fiecare zi? saracul "WC FLAMBAT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

categoria "va temeti ca ramaneti gravide?faceti sex!"

quote:
Originally posted by
aM FOST cu o tipA LA medic dupa ce facuse sex cu unu pt ca se tema sa nu ramana gravida.







Cu o anumita parte a fiintei noastre traim cu totii in afara timpului.(Milan Kundera)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

quote:
Originally posted by Teodora D.

categoria "va temeti ca ramaneti gravide?faceti sex!"
quote:
Originally posted by
aM FOST cu o tipA LA medic dupa ce facuse sex cu unu pt ca se tema sa nu ramana gravida.







Cu o anumita parte a fiintei noastre traim cu totii in afara timpului.(Milan Kundera)



ooff..:) nu stiam de ce vreau sa ma uit ..p aici..:D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

Draga Danna, de ce te deconspiri?


Cu o anumita parte a fiintei noastre traim cu totii in afara timpului.(Milan Kundera)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

quote:
Originally posted by Teodora D.

Draga Danna, de ce te deconspiri?


Cu o anumita parte a fiintei noastre traim cu totii in afara timpului.(Milan Kundera)



pai am drept de autor pe minunile pe care le spun..hai maa...sa intru si eu in istorie cumva ..:P pana una alta nu am cum..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Categoria "sapalata sau nespalata"

Intrebare:

quote:
dar nu despre asta vreau sa vorbesc ci despre curatenia in zona V inainte de controlul ginecologic...Trebuie sa te duci spalata sau nespalata?
Cel mai BINE este ca inaintea controlului nu tu spalat in zona V(cel mai bine nespalata de 48 de ore sau hai sa zicem 24 de ore dar asta doar in caz ca nu suporti sa stai asa mult nespalata si IN NICI UN CAZ SA NU te speli in vagin),nu sex sau petting si nici sters cu servetele umede,mirositoare etc.
Ce parere aveti?Este corect sau nu?Eu sunt mai mult spre da.
Cred ca in aceste conditii doctorul ginecolog poate sa-si dea seama de miros,secretii mai bine chiar daca face lama sau alte investigatii.


Si raspunsuri:

quote:
eu stiu ca timp 48 de ore inainte sau cel putin 24 e bine sa nici nu te stergi. Poti sa te scuturi daca vrei.


quote:
eu zic ca puteti sa nu va spalati cateva zile si sa-i trimiteti doctorului doar chilotii, poa' sa-i si miroase si sa ia cu spaclul si ceva secretie


quote:
Adica cum se orienteaza bietul om dupa miros?? Da ce e caine de vanatoare sau doctor?????????


quote:
Legat de pilozitati, eu tre sa astept sa-mi creasca inainte de a ma duce la ginecolog!!! ... Doamnele japoneze nu se frezeaza in zona cu pricina .... (o tin cat mai bine ascunsa). Si sincer n-as vrea sa vad cum ii ies ochii din orbite la domnu` doctor ... ca sa nu mai spun ca o tunsoare/ defrisare fie ea si cat de neinsemnata este considerata deviatie sexuala... si nu vreau sa se creada ca am poposit din filmele xxx direct pe masa de consultatii....


quote:
Pai tu, fata! Nu stiai ca spalaturile intravaginale se fac rar, adica daca chiar vrei, o data pe luna sau la recomandarea medicului, ca tratament. DAr nu te speli toata ziua buna-ziua ca distrugi flora si faci loc diversilor germeni si infectii.





--------------------

Andra
Noi
Pufi
Actele lui Liviu Ungureanu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Ajutati un OM sa traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aysha spune:

quote:
Originally posted by motanik

Categoria "sapalata sau nespalata"

Intrebare:

quote:
dar nu despre asta vreau sa vorbesc ci despre curatenia in zona V inainte de controlul ginecologic...Trebuie sa te duci spalata sau nespalata?
Cel mai BINE este ca inaintea controlului nu tu spalat in zona V(cel mai bine nespalata de 48 de ore sau hai sa zicem 24 de ore dar asta doar in caz ca nu suporti sa stai asa mult nespalata si IN NICI UN CAZ SA NU te speli in vagin),nu sex sau petting si nici sters cu servetele umede,mirositoare etc.
Ce parere aveti?Este corect sau nu?Eu sunt mai mult spre da.
Cred ca in aceste conditii doctorul ginecolog poate sa-si dea seama de miros,secretii mai bine chiar daca face lama sau alte investigatii.


Si raspunsuri:

quote:
eu stiu ca timp 48 de ore inainte sau cel putin 24 e bine sa nici nu te stergi. Poti sa te scuturi daca vrei.


quote:
eu zic ca puteti sa nu va spalati cateva zile si sa-i trimiteti doctorului doar chilotii, poa' sa-i si miroase si sa ia cu spaclul si ceva secretie


quote:
Adica cum se orienteaza bietul om dupa miros?? Da ce e caine de vanatoare sau doctor?????????


quote:
Legat de pilozitati, eu tre sa astept sa-mi creasca inainte de a ma duce la ginecolog!!! ... Doamnele japoneze nu se frezeaza in zona cu pricina .... (o tin cat mai bine ascunsa). Si sincer n-as vrea sa vad cum ii ies ochii din orbite la domnu` doctor ... ca sa nu mai spun ca o tunsoare/ defrisare fie ea si cat de neinsemnata este considerata deviatie sexuala... si nu vreau sa se creada ca am poposit din filmele xxx direct pe masa de consultatii....


quote:
Pai tu, fata! Nu stiai ca spalaturile intravaginale se fac rar, adica daca chiar vrei, o data pe luna sau la recomandarea medicului, ca tratament. DAr nu te speli toata ziua buna-ziua ca distrugi flora si faci loc diversilor germeni si infectii.





--------------------

Andra
Noi
Pufi
Actele lui Liviu Ungureanu

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43117" target="_blank">Ajutati un OM sa traiasca!




Mota...sughit de ris!!!!!!

Mergi la inceput