De la forum adunate si-napoi la forum date (3)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

din seria "nu tranti cratitele prea tare in bucataria soacrei":

quote:
aici bucataria e foarte bogata ži silentioasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Categoria "Dush' cu capu"

Postat de danna2002


..eu nu stiam cum sa il fac sa faca dush ca a dormit ..la mine si pe drum cand ne plimbam in toiul noptzii prin buc..i am zis delicat..eu am facut dush...e randul tau cand ajungem acasa ..el nimik..
Dupa un an..ne vedem ..pe terenul lui..si ii spun..mie imi trebuie o lama sa ma epilez si timp sa fac dush asa ca o sa asteptzi ceva...Toate bune si frumoase..facem rost de prosoape...facem rost si de apa calda..de la centrala..:P si ma apuc sa fac dush....eu constiincioasa nu m am uitat inspre unsa ....cand m am deranjat sa ma uit..el..privea...si i am zis ca ar fi cazul sa vina ..nu doar sa se uite...asa ca a stins lumina si...a venit...logic..dupa ceva timp..in care a fol gelul de dush pt mine si dupa ce i se facura frig....s a hotarat sa fol si el gelul de dush...mi am zis SUNT bunaaa.....ca l am convins....oricum mai facuse un dush ca am simtzit mirosul...monolog interior..:daca inainte nu vroia dush de loc acum vrea 2 intr o zi..e bine....<vb stiu eu cui barbatul trebuie motivat sexual ca sa faca ceva>...Bunn cu dushu am terminat ..



Alin

*Ex astris, Scientia*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joe spune:

hermafroditii - rar - dar exista

quote:
acum dc sunt femeie sau barbat...DA..spre mirarea voastra...exista si persoane ca mine!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliafin spune:

Originally posted by ralucami

quote:
Originally posted by nic23
Am mai facut si vreo 5 ani de rusa, dar abia acum imi dau seama de importanta si de frumusetea ei, deci mi-ar placea sa invat mai mult pentru o calatorie cu Transsiberianul pana in Japonia.


Atentiune! Atentiune! Anuntam pasagerii ca ne apropiem de ultima statie e Transsiberianului! Ultima statie! Beijing!! Care vrea sa calatoreasca mai departe , pana in Japonia, sa ia aveonu, vaporu` , shalupa, yahtu` personal sau sa faca un tunel pe sub ocean! Se poate si prin innot! Hac!


Ralucami,(desi ultima statie este Vladivostok )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Viovio spune:

Doamne,de cind n-am mai ris asa...
Sunte-ti mortali...
Abia astept sa vina sotul meu de la serviciu sa-i arat si lui tot ce s-a postat aici...
Felicitari!!!

Violeta mami de printesa Cristiana Bianca
http://pg.photos.yahoo.com/ph/violeta_avon/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

ca ccc capra ne da noo branza carne lapte oo. si nu numai atat:

quote:
Originally posted by sora2001
nu imi plac femeile care fac pe inocentele : " vai, eu nu faca asta , eu nu fac aia , eu nu fac sex cu caprele ,etc..." si dupa aceea se-ntreaba de le-o insela barbatii .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

Din ciclul "Topul celor mai bine imbracate femei care se duc sa nasca":
Cind am plecat sa nasc,mi-am pus o haina de blana lunga,eleganta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danna2002 spune:

quote:
Originally posted by xenocid

Categoria "Dush' cu capu"

Postat de danna2002


..eu nu stiam cum sa il fac sa faca dush ca a dormit ..la mine si pe drum cand ne plimbam in toiul noptzii prin buc..i am zis delicat..eu am facut dush...e randul tau cand ajungem acasa ..el nimik..
Dupa un an..ne vedem ..pe terenul lui..si ii spun..mie imi trebuie o lama sa ma epilez si timp sa fac dush asa ca o sa asteptzi ceva...Toate bune si frumoase..facem rost de prosoape...facem rost si de apa calda..de la centrala..:P si ma apuc sa fac dush....eu constiincioasa nu m am uitat inspre unsa ....cand m am deranjat sa ma uit..el..privea...si i am zis ca ar fi cazul sa vina ..nu doar sa se uite...asa ca a stins lumina si...a venit...logic..dupa ceva timp..in care a fol gelul de dush pt mine si dupa ce i se facura frig....s a hotarat sa fol si el gelul de dush...mi am zis SUNT bunaaa.....ca l am convins....oricum mai facuse un dush ca am simtzit mirosul...monolog interior..:daca inainte nu vroia dush de loc acum vrea 2 intr o zi..e bine....<vb stiu eu cui barbatul trebuie motivat sexual ca sa faca ceva>...Bunn cu dushu am terminat ..



Alin

*Ex astris, Scientia*



ma simtzeam cumplit azi...se pare ca mi a trecut..:D...

e bine ca sunt shi pe aici.

e adevarat ca e cam in cascada scris si cam fara nici un sens...sper ca de acum sa mai citesc si eu inainte de a trimite....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RA spune:

Din ciclul:"dependenta psihoterapiei sau psihoterapia dependentei"

"E autoanaliza mea, nu-i neaparat un sfat sau observatie!
toti "pacientii"!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

Din ciclul "Intrebari la Radio Erevan":

quote:

Oare in timp ce alaptezi poti alerga?


Raspuns: da, dar e preferabil sa stai asezata cand alaptezi.

Julia

Mergi la inceput