De la forum adunate si-napoi la forum date (3)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

quote:


quote:
Pai tu, fata! Nu stiai ca spalaturile intravaginale se fac rar, adica daca chiar vrei, o data pe luna sau la recomandarea medicului, ca tratament. DAr nu te speli toata ziua buna-ziua ca distrugi flora si faci loc diversilor germeni si infectii.







--------------------






asta sa nu o luati prea in ras, e un sfat bun.


Cu o anumita parte a fiintei noastre traim cu totii in afara timpului.(Milan Kundera)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliafin spune:

quote:
Originally posted by motanik

Categoria "sapalata sau nespalata"

Intrebare:

quote:
dar nu despre asta vreau sa vorbesc ci despre curatenia in zona V inainte de controlul ginecologic...Trebuie sa te duci spalata sau nespalata?
Cel mai BINE este ca inaintea controlului nu tu spalat in zona V(cel mai bine nespalata de 48 de ore sau hai sa zicem 24 de ore dar asta doar in caz ca nu suporti sa stai asa mult nespalata si IN NICI UN CAZ SA NU te speli in vagin...
Ce parere aveti?Este corect sau nu?Eu sunt mai mult spre da.
Cred ca in aceste conditii doctorul ginecolog poate sa-si dea seama de miros...ote]

Si raspunsuri:

quote:
eu stiu ca timp 48 de ore inainte sau cel putin 24 e bine sa nici nu te stergi. Poti sa te scuturi daca vrei.


[quote]Adica cum se orienteaza bietul om dupa miros?? Da ce e caine de vanatoare sau doctor?????????





Iar bietul medic va avea nevoie de o masca de gaze,(de mirosuri ,in cazul asta)!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Categoria: "In Iordan detonatu'te'ai tu Doamne!"


Postat de irina.c
Citeste te rog Sfanta Scriptura si ai sa vezi ca primul fundamentalist si intolerant din lume este Hristos!


Alin

*Ex astris, Scientia*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

Categoria: textul zice ca-s gravida??!!!

quote:
Originally posted by
Am revenit cu o veste cred ca sant pentru ca am facut ieri un text si mia aparut si ceea dea doua liniuta ,dar nu prea clara ,adica a aparut mai stearsa.Si acum ce sa fac ?am zis sa mai fac maine inca odata textul poate o iesi mai bine .
Voi ce ziceti ca sant sau nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

quote:
Originally posted by lilanda

Categoria: textul zice ca-s gravida??!!!

quote:
Originally posted by
Am revenit cu o veste cred ca sant pentru ca am facut ieri un text si mia aparut si ceea dea doua liniuta ,dar nu prea clara ,adica a aparut mai stearsa.Si acum ce sa fac ?am zis sa mai fac maine inca odata textul poate o iesi mai bine .
Voi ce ziceti ca sant sau nu






Eheee!. Daca a iesit pozitiv textul poate trebuie sa dea si oralul acuma.


Alin

*Ex astris, Scientia*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by xenocid
Eheee!. Daca a iesit pozitiv textul poate trebuie sa dea si oralul acuma.


Alin

*Ex astris, Scientia*



Da...daca nu l-o fi dat inainte!!!



pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

quote:
Initial creeata de

Aveti idee cum influenteaza prezenta unor linii de inalta tensiune in apropierea casei? este daunator organismului?
VA multumesc




fuga e sanatoasa...nu e???
quote:
Originally posted by

eu una nu mi-as face casa lanaga asa ceva am auzit ca emit radiatii, chiar gasisem la un moment dat un teren in domnesti si peste drum erau linii de inalta tensiune, si am fugit cat am putut, oricum sanatos nu cred ca e





atentie! pica linii
quote:
Originally posted by

10 metri ,ca atunci cind pica linia sa nu-ti vina in cap.



Mihaela , Diana Alexandra(22 nov 1996) si Silvia Petra(10 sept 2003)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42663&whichpage=1" target="_blank">Tudorel are nevoie de mama lui!

pozici noi

bebelusi august-septembrie 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Din nou intrebare:

quote:
cu sexul oral cum stati?


...si raspunsurile:

quote:
adika tu nu stii in ce pozitie sa stai.


quote:
Daca esti nascut/a in '69 se pune raspunsul?


quote:
Detin un document care se numeste "Cum sa sugi ...." unde se explica metoda clasica precum si neste treburi mai speciale


quote:
Sunt de-acord cu tine, dar sunt situri unde se discuta lejer si in detaliu despre "cum sa sugi".


quote:
iata raspunsul meu: noua ne place si folosim si sunt cand dulci, cand amari



quote:
Nu-l mutati la cure de slabire caci am citit undeva ca o incarcatura de sperma contine numai 100 calorii


quote:
Mah,mie imi plac limbile,adika...din punct de vedere lingvistic(italiana,germana,..),iar numarul meu preferat e 69,adika...numarul meu norocos,voiam sa zic...


quote:
am uitat sa-ti spun ca stam bine si cu sexul in scris!


quote:
Si apoi, chestia "c-o iei direct cu furculita" e chiar...igienic.
Banc-banc, dar, o fi vreo tehnica noua? Ca eu as incerca-o, macar ca senzatie pentru dansul


--------------------

Andra
Noi
Pufi

Ajutati un OM sa traiasca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIB spune:




Mergi la inceput