De la forum adunate si-napoi la forum date (3)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

Categoria " Traduttori traditori"
subcategoria "suna mai bine in engleza"

toti vedem reclama la tricoul desprecopii.com. este vorba de reclama " 99% dependent de desprecopii.com? e timpul sa recunosti in public... si sa suporti acest site!"

nelamurirea mea e cum suport eu acest sait. imi place, citesc, particip..da' nu il suport, dom'le, ca doar nu e insuportabil, ci il sustin:)

_
"I'll make him an offer he cannot refuse"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

quote:
Originally posted by gio

Mi s-a parut fff haios:

Din ciclul blesteme:

[quote]Originally posted by
cand eram in liceu mai demult... am 'patit' si eu un blestem... eram intr-un parc pe o banca si vine o tiganca sa-mi ceara bani sa-mi ghiceasca... eu am zis ca n-am si ea tot insista, apoi i-am zis sa plece si m-a blestemat cica "sa n-am parte de p**a in viata mea"... si iaca au trecut fro 10 ani de atunci si, slava Domnului, am avut destula parte de ****...






Asta io am scris-o... sa mor daca nu-i adevarat...




Ramonika si pisicile Vladutz Tigrutz Alina Bubulina Fetitza Maritza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

si acum ma ia rasul cand o citesc.
Sunt convinsa ca e adevarata faza, numai ca e haioasa.

If a have a bag of rocks to carry as I go
I just want to hold my head up high....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns qsar spune:

quote:
Originally posted by

Categoria " Traduttori traditori"
subcategoria "suna mai bine in engleza"

toti vedem reclama la tricoul desprecopii.com. este vorba de reclama " 99% dependent de desprecopii.com? e timpul sa recunosti in public... si sa suporti acest site!"

nelamurirea mea e cum suport eu acest sait. imi place, citesc, particip..da' nu il suport, dom'le, ca doar nu e insuportabil, ci il sustin:)


Categoria: Râsul este un mamifer terestru, carnivor, din familia felinelor, care traieste prin padurile patriei...
Subcategoria: Tot romanu-i poliglot, da' nu-i bai!


Q


Honi soit qui mal y pense...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

Din rubrica..´´no comment´´!


salut dragele mele,mie sincer imi e frica de ei dar incerc sa nu arat in fata lor si incerc sa-i okolesc ca sunt niste persoane de o educatie joasa,tiganul tigan ramine astai in singele lora cel mai mult nu vreau sa sperii pe nimenea dar mii friga de blestemul lora acum citiva ani de zilen urma cind mam nascut o tiganga ma vazut pe mine in carut sa uitat la maicamea si ea zis ca eu nu am sa fiu aproape de ea si nu voi fi fericita nu voi avea proprii copii ai mei si ea zis toata soarta mea maicamea cind a auzit aluat-o la cearta si la batai,ma dus pe la biserici si peste tot,sincer casa aflu ca asai cum mi sa zis si mi sa zis ca am fost blestemata,de fapt dupa citiva ani am fost si eu la o gicitoare sami incerc norocul,si atunci am aflat ca sunt blestemata,de o tiganca si mi sau facut si vraji din partea nevestii alui taicameu dea doua,intra de var am un copil dar nu-i copilul meu propriu dar e casi al meu este infieat am luato la o luna prietena mea cea mai buna ne avind pe nimenea inafara de mine la nastere amurit dar inainte sa nasca afacut toate actele pe mine parca stiea,ingerasul ei este ingerasul meu care ma bucur de ea zi cu zi,este mai mult decit almeu propriu nustiu vorbesc poate din cauza ca nu am nascut eu personal dar sincer mii frica de blestemelor acestor oameni care au o clasa joasa


celei care a scris si o ca sa nu fie cu suparare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sanca spune:

Din categoria: cat e ceasul . ..

quote:
Originally posted by XXXXX

Mda...prostii de romani lucreaza si dupa ora 15 a.m. exact cum spunea cieva mai sus...pe la orele pe la care spaniolii nu mai au kef...

"Fiecare pasare, pe limba ei piere..."



copii ca ai mei nu are nimeni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Din ciclul: "sa scriu si eu, dar numai lamuriti-ma despre ce....

quote:
Originally posted by

Despre ce este de fapt acest subiect ?!???????????????



If a have a bag of rocks to carry as I go
I just want to hold my head up high....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina iulia spune:

quote:
Originally posted by Teodora D.

categoria "si creierul se arde, nu-i asa?"

quote:
Originally posted by Klaus29

da nu e periculos pentru bebe cu feonul??? ca eu am auzit un caz care m-a zguduit (undeva la tara, parintii si-au uscat bb-le de aproape 6luni cu feonul si i-au ars creierasul) asa ca nu l-am uscat niciodata cu feonul pana acum; mi-a cam pierit curajul dupa cele auzite.



Cu o anumita parte a fiintei noastre traim cu totii in afara timpului.(Milan Kundera)


asta e poanta la care am ras cel mai tare si as mai putea rade, dar dupa ce am citit comentariu lui xeno am dat in plans de atata ras
am facut acum o "perla" sa va placa, pt ca si mie mi-a fost teama ca si lui yasmin sa nu fiu anosta, fara haz si"har"
iar despre postarea la o postare a mea, daca erau trecute si hlizitele de "smilies" pe care le-am pus eu acolo, s-ar fi inteles ce am vrut sa zic, asa a iesit altceva. ma rog, fiecare cu "gaselnita sa", ce sa zic. dar am fost si eu "celebra" pentru un minut, chiar daca nu pe merit


"daca se inchide o usa, o suta altele se deschid, iar daca se face bezna, dupa ea vine lumina" -proverb arab

cu drag de forum, corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

quote:
Originally posted by juliafin

Fantastic nu e!Da` pe bune,ca e ingrijorator!
quote:
Initial creeata de a....

Mi-a aparut o problemuta...nu e ceva fantastic de ingrijorator, dar nu o aveam pana acum.




The truth could set souls free.V.V.



Hahaha! Asta e a mea! Cred ca e prima mea isprava "adunata din forum". Nu credeam ca ajung aici!
PS: vroiam sa sesizez o problema, dar despre care nu consideram ca e de foarte mare importanta....si nu vroiam sa deranjez moderatorii pentru ceva neimportant. Dar nu conteaza, cine se scuza se acuza asa ca mai bine tac!


Cristina si Alexandra (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Categoria "advertising: aerobic consistent cu Pilat din Pont"

quote:
Originally posted by


Exercitiile astea Pilates,in ce consista?



No offense

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia zbintuita

In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput