De la forum adunate si-napoi la forum date (3)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corina iulia spune:

oh, doamne, cum n-am stiut mai din timp de acest topic! cate perle neculese am pierdut
dar .... timpul e in fata


acum din seria bagaje mondene

quote:
by ....xx
eu inainte sa am getz-ul...care am mai zis are un portbagaj super mic si nu pot merge cu amandoi copilasii in parc...


quote:
raspuns dat de ....xxx
Si noi avem .... Ne-am luat-o cam din aceleasi motive: nu eram dispusi sa dam mai multi bani, nu voiam second-hand, e destul de confortabila si mai ales incapatoare, sa poti duce caruciorul, cumparaturile, arme si bagaje.



"daca se inchide o usa, o suta altele se deschid, iar daca se face bezna, dupa ea vine lumina" -proverb arab

cu drag de forum, corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina iulia spune:

acum din seria a face sau a nu face...

quote:
by ...
Zise je cu glas sfirsit ridicind un piciorus


raspuns
quote:

Nu stiu de ce, dar mie imi cam miroase a telenovela....Prea nu stiu cum sa fie adevarat...Poate ma insel, insa flerul meu nu prea da gres si xx-za pare a fi...un xx-utz care se distreaza pe seama inimilor miloase...

urmeaza
quote:

...ce vrei sa zici ? Ca sunt baiat? E naspa daca tu crezi asta,oricum te inseli amarnic. Mama miaaaaaa,chiar ca pe asta n-am mai auzit-o.


"daca se inchide o usa, o suta altele se deschid, iar daca se face bezna, dupa ea vine lumina" -proverb arab

cu drag de forum, corina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Continuarea www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47251" target="_blank">aici

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput