De la forum adunate si-napoi la forum date (3)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Carmen, multumesc frumos pentru prima parte!...

cat despre partea a doua, asta e...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

quote:
Originally posted by juliafin

Teodora,parerea mea e ca sunt ...pantaloni de Adjud.

The truth could set souls free.V.V.



Da' vezi, daca-ti trimite PM sa nu-l deschizi, ca e cu blesteme!


Cu o anumita parte a fiintei noastre traim cu totii in afara timpului.(Milan Kundera)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iileana spune:

Calatoriile sufletului in lumea modei:

quote:

dar asta nui nimic sa vedeti tineretul de aici,din Japonia,nu destul ca o parte din femeile lor de aici sunt hidoase si urite cu spume,dar sance se inbraca si ele la moda,si cind le vezi cit de hidoase sunt si habar nau de veata lor si pe ce lume traesc mai marg si cracanate,si la prima vedere ai inpreseia ca sunt niste maimute fujite din zoo,daca vrei sa te apuce durerea de cap calatoreste-n japonia,si va garantez nu mai vreti moda in veata vecelor,sincer fetele noastre de16 ani sunt de o suta de ari mai bune in toate punctele de vedere,okai ceau fetelor si totusi parerea mea este ca nu conteaza moda si cel mai mult conteaza,haina in care va merge va sta bine si va simtiti comod,ceau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Mi s-a parut fff haios:

Din ciclul blesteme:

[quote]Originally posted by
cand eram in liceu mai demult... am 'patit' si eu un blestem... eram intr-un parc pe o banca si vine o tiganca sa-mi ceara bani sa-mi ghiceasca... eu am zis ca n-am si ea tot insista, apoi i-am zis sa plece si m-a blestemat cica "sa n-am parte de p**a in viata mea"... si iaca au trecut fro 10 ani de atunci si, slava Domnului, am avut destula parte de ****...







If a have a bag of rocks to carry as I go
I just want to hold my head up high....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Categoria Beau pina la moarte si umpik dup'aia
Postat de Eli:


Unii dintre japonezii cu bani isi aduc prietenii in baruri, altii isi aduc stafii



Alin

*Ex astris, Scientia*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

categoria "s-a dus baba cu colacii":

quote:
Baiatul si tatal lui sunt nascuti in aceeasi zi, cu diferenta de 45 de ani. Cum sa fac, cine e mai important in ziua respectiva?


quote:
i-am si spus lui tata-su ca adio zi de nastere- si-a tot serbat-o 45 de ani de acum bb e mai important





Cu o anumita parte a fiintei noastre traim cu totii in afara timpului.(Milan Kundera)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliafin spune:

Fantastic nu e!Da` pe bune,ca e ingrijorator!

quote:
Initial creeata de a....

Mi-a aparut o problemuta...nu e ceva fantastic de ingrijorator, dar nu o aveam pana acum.




The truth could set souls free.V.V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela spune:

Ion buda-i deleana sau Tiganiada varianta DC

quote:
Originally posted by

Fetelor din cate mi-aduc eu aminte din ce am invatat la scoala, parca tziganii erau sclavi pe vremuri?
Dar a venit Dl. Vasile Alecsandri si i-a eliberat, era parca si o nuvela pe tema aceasta, sau ma insel eu?
Daca nu am insel, atunci putem sa-i multumim lui!



"Binecuvantati copii si animalele"




Si replica:

quote:
Originally posted by


E pe dracu! Eu stiam ca a fost Veronica Micle!

De dragul istoriei draga Scarlet e vorba de Mihail Kogalniceanu.






Adela , mamica de Julia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:



Alexa si bebe Silviu ( 27.11.2004)
http://community.webshots.com/user/paxela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Cum e cu (') culoarea pielii:

quote:
Initial creeata

Parinti deja, se invatase ei cu soata mea neagra (aveam 3 ani de prietenie)
Rudele mai fac vorbe si acum (nu de rau) de (culoare) cu toate, ca neamul lui tata sunt mai colorati. Zau ca, nu-mi pare rau erau, si ei curiosi

Fratele 27 ani si sora 15 ani(e facuta in dorul meu) i-mi iubesc soata, mai mult ca moa
Acum, nu stiu cum o sa fac cu bb. cand il mai duc in Ro. Sigur se leaga copilasi de culoare lui. Desi, nu este asa, de negru (in partea sotului) un pic mai alb.

ps. soacra mia spus ca se-n negreste mai tarziu (ce bucuroasa sunt cioara, isi vede puii cei mai frumosi)

Vam si spunetimi si moa situatia dvs.






Mihaela
Diana si Silvia

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42663&whichpage=1" target="_blank">Tudorel are nevoie de mama lui!
Ajutati-o pe Alina sa-si implinesca visul!

bebelusi august-septembrie 2003

Mergi la inceput