De la forum adunate si-napoi la forum date (3)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns itsme spune:

din categoria "ce se poate face cu prosopu' si pantofu':

quote:
cu prosoapele: cand le gasesc puse aiurea (ca am 'jdemii de agatatori in baie, dar oare pentru ce or fi????) le iau si le arunc pe jos. De regula dupa ce se face o gramada de 3-4 bucati inculpatul fie le pune la loc si este ordonat un timp dupa aia fie sare cu gura si ne certam, dar se cheama ca nu am inceput eu, nu? ... daca de vorba buna nu intelege....
Pantofii: cei lasati aiurea se iau la suturi atunci cand ii intalnesti si dupa aia dai explicatii: "m-am impiedicat de ei, draga!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

vorbindu-se despre un gen muzical controversat,
cineva e

quote:
contra, pentru ca prolifereaza un vocabular sarac in informatie si anagramat.


Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilanda spune:

quote:
Originally posted by arboria

vorbindu-se despre un gen muzical controversat,
cineva e

quote:
contra, pentru ca prolifereaza un vocabular sarac in informatie si anagramat.


Julia



Ahhh...asta merge la categoria agramaticalitati, ca doar e la acelasi gen de muzica!!!



pozulici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=24607&whichpage=4" target="_blank">calatoria lui Ilie spre tara lui Hamlet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andira spune:

Va rog frumoooos!!
Dati-mi si mie, daca are cineva, link-urile catre primele 2 parti!!

Ma distrez asa de bine de 2h, cred ca m-au auzit si vecinii!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

quote:
Originally posted by

Au fost neimpozabile defapt sunt si acum neimpozabile ceea ce inseamna ca raman neimpozabile.




Q.E.D.

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

quote:
Originally posted by andira

Va rog frumoooos!!
Dati-mi si mie, daca are cineva, link-urile catre primele 2 parti!!

Ma distrez asa de bine de 2h, cred ca m-au auzit si vecinii!!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=9578" target="_blank">De la forum adunate si-napoi la forum ... date

Partea a doua n-o gasesc...

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliafin spune:

Lume,lume,hai la glume! ,pardon,greseli

orginally posted by... pantaloni,in germana

salut dragele mele,mie sincer imi e frica de ei dar incerc sa nu arat in fata lor si incerc sa-i okolesc ca sunt niste persoane de o educatie joasa,tiganul tigan ramine astai in singele lora cel mai mult nu vreau sa sperii pe nimenea dar mii friga de blestemul lora acum citiva ani de zilen urma cind mam nascut o tiganga ma vazut pe mine in carut sa uitat la maicamea si ea zis ca eu nu am sa fiu aproape de ea si nu voi fi fericita nu voi avea proprii copii ai mei si ea zis toata soarta mea maicamea cind a auzit aluat-o la cearta si la batai,ma dus pe la biserici si peste tot,sincer casa aflu ca asai cum mi sa zis si mi sa zis ca am fost blestemata,de fapt dupa citiva ani am fost si eu la o gicitoare sami incerc norocul,si atunci am aflat ca sunt blestemata,de o tiganca si mi sau facut si vraji din partea nevestii alui taicameu dea doua,intra de var am un copil dar nu-i copilul meu propriu dar e casi al meu este infieat am luato la o luna prietena mea cea mai buna ne avind pe nimenea inafara de mine la nastere amurit dar inainte sa nasca afacut toate actele pe mine parca stiea,ingerasul ei este ingerasul meu care ma bucur de ea zi cu zi,este mai mult decit almeu propriu nustiu vorbesc poate din cauza ca nu am nascut eu personal dar sincer mii frica de blestemelor acestor oameni care au o clasa joasa



The truth could set souls free.V.V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teodora D. spune:

he, he,julia, ma intrebam pe unde esti. pantalonii astia au dat un raspuns deloc flatant pt. femeile japoneze, dar ma abtin sa-l trec aici, la cat sunt de agramati(nadragii) cred ca avem de-a face cu un troll. parerea mea, hac!


Cu o anumita parte a fiintei noastre traim cu totii in afara timpului.(Milan Kundera)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arboria spune:

quote:

Partea a doua n-o gasesc...
Carmen


e in Triunghiul Bermudelor
a fost sters subiectul, din greseala

Julia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns juliafin spune:

Teodora,parerea mea e ca sunt ...pantaloni de Adjud.

The truth could set souls free.V.V.

Mergi la inceput