Stelute fericite de iulie-august 2013(89)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Olimp e diferenta de o luna intre sarcinile noastre, sunt convinsa ca nici eu nu o sa mai pot umbla pe tocuri mult timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Mi-au sosit hainutele de la Next.

Sa stiti ca-s mai marisoare decat cele cu acelasi numar de la noi, cele de 1 luna sigur sunt bune pana la 3 luni. Mai comand la sfarsitul saptamanii o tura dar iau doar marimea 50 ca ma intereseaza ca am pt prima luna. Rochita albastra cu care am vrut sa o scot din spital cred ca va fi putin mare.

Pun o poza aici la mesaj jos cu noile hainute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Dana, ia gandeste-te tu la voi 2 si bebe...si lasa bazdacii!

Paula, iti tinem pumnii!!

La mine bebelina e cu capul in jos, intr-o parte de o luna si... care-I regula?..

Delia, au lucruri haioase la C&A. AM luat si eu acum vreo 2 saptamani niste babetici colorate cu musama pe dos si o jucarie (magarusul din Winnie cu corpul ca o batistuta asa)

Olimp
, te sunam pana ma dadeai la politie daca ne lasai aici asa...

Si eu am avut soc aseara. Aveam si eu o singura fusta lunga lunga de vara. Si am zis sa o incerc, poate merge luata pe solduri. Nu am reusit sa o trec de pulpe nici daca ma indesam Nici nu vreau sa ma gandesc ca avem o nunta pe 25 mai si posibil 2 botezuri in mai-iunie. Nu am nimic de imbracat si ma simt cat casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

intradevar delia este diferenta de o luna , am impresia ca am explodat in ultima luna si burta si Kg -mele , ce ma fac pana la terman nu mai incap pe usa




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Betty, foarte dragute hainutele! Ce va invidiez ca luati rochite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

betty sunt fff frumoase hainutele, sa le poarte cu placere. Si eu vreau sa fac comanda, dar astept urmatorul eco sa vad sigur ce e .La next eu tot timpul am luat marimile exacte adica pt nastere clar trebuie newborn , alea up to 1 m mi se par marisoare, si Iancu a avut 3700g si ii veneam largute, ce e drept recupereaza repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Multumesc fetele!! Cu voi parca mai uit si eu de diversele prob. Noi sa fim sanatosi. Fara sanatate nu faci nmk .

Tot aud ca se vehiculeaza peste tot. E mai bine sa nasti la 7 luni decat la 8? Mi se pare cam aiurea din mom ce e mai mare bebe nu? Intrebam de curiozitate speram sa nu fie cazul . Chiar o sa o intreb si pe doc sa vad ce zice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Iar ati inceput cu kilogramele??!!! Si eu ma simt mare, dar zau DACA MA INTERESEAZA, sunt prea fericita pt copil ca sa ma intereseze altceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

happy te dadeam pe mana lor pentru hartuire

si eu am luat sock nu sunt eu asta adica persoana - refexia din oglinda ... , inainte o vedeam pe mama grasuta acum o vad si zic ce bine arata

betty tare frumoase achizitii sa le poate Biencuta sanatoasa..




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Vaaaaai, Betty, lesiiiin!!! Am vrut sa iau si eu palarioarele alea. ce masura sunt? sunt micute sau cam "capoase"?

Mergi la inceput