Stelute fericite de iulie-august 2013(89)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Ama, am luat palarioarele cea mai mica marime dar par marisoare, poate asa trebuie ca vara sa protejeze mai bine fata si capsorul.
Materialele se vede clar ca sunt calitate buna in hainutele astea de la Next, o sa comand inca o tura cu marimi de nou nascut ca bodyurile clar ii sunt prea mari astea pt 1 luna.

Ama eu am luat rochita albastra si o sa mai comand cateva minunatii tot asa gri intru asortare cu caruciorul care va fi identic cu al vostru. bine ca nu louim in acelasi oras sa avem de defilat impreuna cu carucioare identice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Vai, iar povestim despre kg...vin si eu sa ma plang, nu pot rata - sunt mare si grasa!!!!si de abia ma misc .

Betty, frumoase hainutele, imi pui si mie ceva pe comanda si iti pun banii in cont? Te rog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dnapotecuta spune:

Yello!
Spun si eu "Prezent!".
Am vazut noutatea cu platforma.... slava domnului ca si asa era ditamai tevatura cu capitole noi toata ziua buna ziua.... tickerele nu se vedeau, jale mare.... de acum cred ca o sa fie mai bine. In mod normal cap ar trebui schimate la in jur de 200 de pagini. Eu sunt optimista... bine, inca nu m-am uitat ce si cum tre sa fac dar nu mi-o trebui doctorat in fizica cuantica pentru asta. Ii dau eu de cap.
Raporte un weekend reusit. momentan ling ranile si dupa ce ma pun pe picioare cu recuperatul somnului incerc sa-mi reintru in ritmul normal. Pup tot poporul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Betty, pai si eu I-am luat o rochita <1M si cred ca merge pana la 3M. La fel am un set de body-uri<1M si sunt mai marisoare decat cele <1M de la Debenhams, de ex. Si ce I-am luat <3M cred ca merge pana la 6M. Noroc ca ce am <3M merge si de toamna-iarna. Dar palarioarele sunt exact ca rochita aia <1M si as fi vrut sa o "setuiesc"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dnapotecuta spune:

Ca tot va plangeti ce si cum am consultat si eu cantarul de dimineata si mi-a zis ca am 86... la 1.67 ale mele sunt ca o mingiuta dar nu ma plang. Mobilitate ar mai fi ceva ceva. Doar ca am inceput sarcina la 67-68 deci am stocat serios... Astept pozele de sambata seara sa vad daca mai sunt asa tonica si optimista si dupa ce le vad... hihi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maeve spune:

Buna fetelor...

pentru mine e o veste proasta cu noua platforma pentru ca, desi asta e invechita intr-adevar, cealalta e cea mai greoaie platforma de forum pe care am vazut-o pana acum, iar eu chiar sunt adepta noutatilor in domeniu. E un hatis in care ti-e greu sa urmaresti discutiile -din punctul meu de vedere. Mai rapid si mai usor ar fi un grup pe facebook dar stiu ca nu toata lumea are cont sau vrea sa-si faca. Oricum, nu-s incantata deloc de noua platforma si nici eu n-am reusit sa ma loghez, probabil va trebui sa-mi schimb parola

Olimp te rog nu are rost sa te ingrijorezi acum cu greutatea. Dupa ce ai sa nasti daca alaptezi si faci miscare, mananci controlat o sa slabesti rapid, ai sa vezi. Gandeste-te ca starea ta influenteaza pe bb, deci hai sa gandim pozitiv ca daca e copilul sanatos, orice e posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Paula cu tot dragul iti pun hainutele pe comanda mea dar la Next si daca comanzi o bucata ti-o aduce gratis acasa, nu iti este mai convenabil? Eu fara probleme ti le iau si la mine ca nu ma deranjeaza deloc, probabil cardul tau nu-i setat pentru cumparaturi online nu? Eu am fost zilele trecute la banca sa-mi cresc plafonul la 5000 Ron ca aveam doar 300 si nu ma incadram in limita respectiva cand comandam ceva.

Io daca te mai aud ca te plangi de grasime nu-ti mai dau fata de nora! Am zis!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dnapotecuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui betty200

Io daca te mai aud ca te plangi de grasime nu-ti mai dau fata de nora! Am zis!

28+

bebitza

O luam noi de nora... :D.... nici hainute nu vrem ca doar ce am venit de la C-ta cu 2 saci.... again.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

hello burtici,

de acord cu oxy, scriem aici pana ne dau afara si dupa aia migram
am intrat si eu un pic aseara, pare ok, sunt sigura ca o sa ne obisnuim NU NE PARASESTE NIMENI, DAA?

in alta ordine de idei, nici eu nu ma simt bine azi, cand m-am trez de dimi se invartea casa cu mine si imi venea sa vomit. acum vad ca am cand frisoane, cand bufeuri si sunt lesinata, nu stiu de la ce o fi..nu am avut puterea sa merg la serv, mi-e mai mult frica de drum, ca fac o ora pana acolo, asa ca mi-am luat medical 2 zile. maine merg la analiza de glicemie

Diana, Yvy, Adriana, multumesc de aprecieri!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Tentanta oferta Alina ... apropo, ai poza cu putza impricinatului? Cat priveste hainutele, nici vorba ... e fata respectabila vine cu trusoul complet la valiza, nu o lasam asa in curul gol.

Delia, ai un cos de compatimire si din partea mea pentru vremurile ametite de azi.

Mergi la inceput