Stelute fericite de iulie-august 2013(89)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

Multumesc Betty Un cos e chiar mai mult decat as avea nevoie, deci tb sa treaca

Citat:
citat din mesajul lui betty200

Tentanta oferta Alina ... apropo, ai poza cu putza impricinatului?

Delia, ai un cos de compatimire si din partea mea pentru vremurile ametite de azi.

28+

bebitza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Traiasca grasele!!! E incredibil cum ne vedem fiecare pe noi si cand ne uitam la celelalte ni se pare ca rata absolut normal.

Delia, Ai grija de tine!

Am facut si eu o comanda la Next... maaaare. Pentru amandoi. CUm spuneam eu tot timpul ii iau mai mici lui Alexandru. Acum i-am luat pentru 1,5-2ani si o sa le poarte si la anul. Ii vin inca ok alea de 12-18 luni. Si are 2 ani si 7 luni. Dar piticutul meu nu e un bun exemplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Buna dimineata burtici!
Betty F F dragute rochitele.
Delia-T pot fi de la tensiune ametelile . Eu de la aia patesc.Mie imi scade mult tensiunea si imi creste pulsul . Incerca sa stai intinsa sa bei un pahar cu apa cu ceva dulce.
Poate ar fi bine sa nu mergi al servici daca nu te simti in stare.

Asteptam poze noi la fetele care urla ca sunt grase.
Eu am pozat ca o pizipoanca duminica cu toata lumea iesita la promenada acolo si singurul loc unde nu mai era multa lume era un pod de pe Mures . Am facut 100 de poze sa fiu sigura ca macar in 5 arat decent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Fetelor, pe noua platforma au descoperit calatoria in timp, acolo suntem acum o saptamana, in 19 aprilie, daca se mai forteaza putin cei care o administreaza ajungem la zilele din faza de fecundare a ovulului de catre spermatozoid si uite asa reluam totul de la inceput... io le spun clar de pe acum: nu mai fac odata amniocenteza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Mi s-a trezit baiatul si atat se agita incat burta mea face ca si cum as fi Shakira

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui betty200

Fetelor, pe noua platforma au descoperit calatoria in timp, acolo suntem acum o saptamana, in 19 aprilie, daca se mai forteaza putin cei care o administreaza ajungem la zilele din faza de fecundare a ovulului de catre spermatozoid si uite asa reluam totul de la inceput... io le spun clar de pe acum: nu mai fac odata amniocenteza

28+

bebitza





Delia multa sanatate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Citat:
citat din mesajul lui betty200

Fetelor, pe noua platforma au descoperit calatoria in timp, acolo suntem acum o saptamana, in 19 aprilie, daca se mai forteaza putin cei care o administreaza ajungem la zilele din faza de fecundare a ovulului de catre spermatozoid si uite asa reluam totul de la inceput... io le spun clar de pe acum: nu mai fac odata amniocenteza

28+

bebitza




Oricum, se pare ca aleg subiectele interesante. Acum au ajuns la "pe unde se baga uscosinul".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia_timpau spune:

Multumesc fetele
Diana, cred ca ai dreptate..beau acum o cafelutza, tensiunea sigur e mica!

Betty, Adriana,

Delia, si eu tot pe tocuri..efectiv nu pot fara, simt ca ma impiedic non-stop si fac carcei in talpa..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Betty
Alina o ofer pe am mea ca e aproape aproape in funduletul gol pt moment Daca nu apucam sa ii luam rochite macar sa nu ramana fata nemaritata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

si au ajuns la concluzia finala sau inca se dezbate problema?

Am si eu o plangere ... aseara al meu sot m-a facut cat se poate de frumoasa la "pasa", a cedat si a renuntat la padurea care si-o revendicase acum cateva luni, ieri i-am zis ca asa cu toata parerea de rau pentru el si padurea revendicata musai sa merg la cosmetica sa reglementez problema ca nu ma mai suport stufoasa avand in vedere cresterea volumului de secretii pasaresti... a marait el ceva si a zis ca bine dar nici poveste sa merg la cosmetica ca poate ma killeresc tipele alea si ca ma cheleste el ca la carte. A facut-o cu simt de raspundere, cand am verificat "opera" era la standarde inalte (e drept ca i-a luat in jur de 1 ora toata afacerea).

M-am luat cu povestea si am sarit de la subiect ... plangerea se referea la faptul ca in momentul in care am admirat "opera" m-am socat, impricinata capatase si ea culoarea areolelor mamare, inchisa la culoare ... mai bine n-o cheleam ca era ceva mai camuflata, dar nici cu padurea dupa mine nu mai rezistam, imi vine sa plang ... al meu ma consola spunandu-mi sa stau linistita ca e asa mai exotica iar mie-mi venea sa cand il auzeam.

Mergi la inceput