Stelute fericite de iulie-august 2013(89)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Betty si la mione si-a schimbat culoarea, dar pe mine m-a prevenit dr de familie si e mai grasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Betty lasa macar ca poti sa o ascunzi in chiloti asa innegrita ..eu fata tre sa mi-o scot in public Ni se albesc noua si pasarelele si fetele dupa nastere.
Credeam ca nu o sa patesc faza cu masca de gravida. Eu credeam ca sunt prea alba sa o fac ca nici linea negra nu e prea conturata la mine.
Abia se distinge ceva acolo.
Ieri am mers f f mult in soare (aproape o ora) pe la ora 17 asa ca petele mele s-au extins. In curand o sa fiu numai o pata mare maro. Am ajuns si acasa cu mainile umflate ...erau de 2 ori mai mari.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_popa27 spune:

Chiar ar fi cazul sa pun niste virgule

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Pasarele pe campii.... Eu nu mi-am mai vazut-o. Ultima data cand se mai intrezarea de dincolo de burta mi s-a parut si mie cam colorata dar am crezut ca e ameteala de la intins gatul de vina... deci sa ma astept sa ma sochez... Sper ca nu se aplica si aici vorba aia "once you go black, you never go back..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

. Eu nu vreau sa mi-o vad. Oricum ma epilez la salon, deci nu tb sa fac verificari.
Betty, daca sotul tau ramane fara loc de munca, se poate reprofila

Ti-am trimis PM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

am facut curat la baie, mare realizare , ma apuc de incaltamintea de iarna, sa o curat pt dospeala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

Vai mi-e o foame de lup si mai am o ora pana la pauza de pranz .Nu mai pot, sper sa rezist : visez doar la croasante si la cipsuri .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

PENTRU RAS CU LACRIMI:

www.youtube.com/watch?v=TGcISiqvtB4&sns=em" target="_blank">aici


Mergi la inceput