Stelute fericite de iulie-august 2013(89)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

si eu zic sa stam aici pana plecam oficial , anuntat sa stie toata lumea.
Dana nu merita sa te certi, nici macart din lipsa banilor, aia tot timpul vor fii cu fluctuatii
Paula bafta la eco, sunt curioasa daca e intors, ca si eu simt la fel si tot asa zic ca e funduletul, atat se impinge zici ca acu iese prin burta, mancalar mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

'mneata!

Am un chef sa ma apuc de lucru, de numa' numa', dar mai stau putin, poate vine.

Paula, bafta la eco! Sa vii cu vesti bune.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Delia daca ne vom lua la cearta nu ne vom lua din cauza banilor ci din cauza ca sunt eu suparata si fara chef . Nu suporta sa ma vada suparata si automat se supara si el. Deci pana se trezeste el tre sa imi treaca si sa am zambetu pana la urechi pt ca altfel sa dus toata ziua e stricata. Si ieri am avut tot o stare proasta sa suparat si el si toata ziua a fost intors ca si mine si ne intepam unul pe celalalt . Cred ca toata lumea stie ca banii vin si se duc dar ma oftic ca toti banii sunt bagati in marfa si magazinu normal ar trebuii sa mearga bine acum mai ales ca vin Floriile, Pastele. Asta este sper ca pana in Paste sa ne revenim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hadrianae spune:

Am reusit sa-mi setez semnatura dincolo. Gata, m-am linistit.

Dana, hai, respira adanc si zeeen.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Dana baga o plimbare

Eu am fost ieri in mall cam 3 ore, pe tocuri de 7, m-am plimbat pana m-au durut talpile Am fost la C&A si am luat un body pt nepotelul din poza, pt iepuras, cu 15 lei , sunt reduceri la bodyuri. Mai am de luat si pt nepotul cel mare, dar e mai greu ca ala e mare, are fite
M-am intalnit cu o colega de serviciu mai la 40 de ani si mi-a dat un pont pt acumularea de apa din organism, care la ea a dat rezultate pe sarcina. Limonada dintr-o lamaie, intr-un pahar de suc, atat de concentrat, se poate bea cu indulcitor. Deci vreau sa aplic, rau nu cred ca face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Oxana..rugamintea lor e sa ii ajut , nu conteaza de unde.
Cand am de semmnat contracte si intalniri cu furnizorii, mai vina cate 1-2 h la birou.In rest muncesc de acasa. Ce e drept ca nu sunt in medical sau prenatal, sunt platita ca si venit la birou 9h.
of, Dana, dupa ani si ani..sa vezi ce nepasatoare o sa fii.
Paula si a mea e intoarsa. Te asteptam cu vesti!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

salut fetelor

pe baricade..happy, delia nu scapati de mine asa de usor ...cu chiu cu vai ma voi obijnuii si cu platforma noua , ieri eram ca un catar , sunt o fire statornica si m-a prins intr-o pasa nefasta

paula bafta la eco..asteptam vesti..

dana nu merita sa va ciondaniti din nimicuri...parerea mea , iesi afara la sofer zambeste si vezi ca-i frumoasa viata...

pe 1 mai se muta oficial toata sandramaua ? apropo cand ne mutam o sa va rog sa ma ajutati si pe mine sa-mi setez semnatura nu am reusit , de la servici nu am acces la platforma noua , vad de acasa daca reusesc , am incercat sa dau copy-paste dar nu merge...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

delia --pe tocuri ? eu nici nu pot sa visez la ele , ma simt asa de mare si de nefeminina , greoaie , m-am vazut intr-o poza facuta de varul meu la botezul de acum 2 saptamani is imensa , uriasa ...pe langa invitati ...nu m-am recunoscut sincer am avut un soc , asa vad ca sunt mare dar cand m-am vazut raportat la celelate persoane din jur ... sock




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Olimp asa te vreau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_toma spune:

buna fetelor!!!!
Nu am mai reusit sa intru de vreo 4 zile deci nici nu vreau sa ma uit sa vad cate capitole am pierdut.Sper din suflet ca toata lumea e bine.

am vazut problemele cu noua platforma, mie nu imi recunoaste userul si parola, dar cred ca inca se lucreaza si asa ca mai astept pana sa le resetez.O sa vedem cum o sa fie. Eu ma gandesc cu parere de rau ca la Odisea lui Iancu sunt fete care si asa intra fff rar si acum cu mutarea asta o sa le pierdem de tot.Aici macar suntem mai active.

In we am fost la munte cu fetele de la Strugurasi si a fost super frumos , am fost zece pici care s-au jucat fff frumos.A fost un we relaxant. Deabea astept sa facem si noi prima escapada de genu , si sa ne cunoastem si live.

Va pup ma intorc la munca si incerc sa mai citesc cate una alta cand pot.

Mergi la inceput