Stelute fericite de iulie-august 2013(89)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Delia ms. Am vazut ca a zis Paula ca a schimbat ceva la setari si ma gandeam ca daia. Nu stiu daca sunt bagata in grup. Cred ca am dat acolo sa imi de-a accept.

Am o zii asa proastaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Ele aici sunt, bine, totul in regula, am zilele astea de rezolvat niste probleme de mostenire ca daca dau coltu' la nastere sa-mi ramana lucrurile reglementate. Nu radeti ca eu in paranoia organizarii mele consider foarte important sa-ti rezolvi toate lucrurile din timp nu sa lasi sa se bata lumea cap in cap ca orbii daca cumva dai ortu popii.

27+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui unidanad

Mda nush ce pisici are ca atunci cand dau pe forumuri acolo imi iese din cont iar pe grupu nostru nu pot sa intru Nu mai intru si gata.

28+ Patrik
Dana


Si pe mine ma scoate, inca se lucreaza, nu e gata . hai sa nu ne suparam repede, ca abia le facyram pe Olimp si Amalia sa nu ne abandoneze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Dana ce ai patit? uite ce zi frumoasa, hai lasa supararile. Sa nu imi zici ca te-ai ciondanit iarasi cu sotul din copilarii.
Betty important e ca te simti simti si esti in stare sa le rezolvi.

Colega mea "vedeta" de birou a innebunit azi cand a auzit cate kg am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Am renuntat azi la cealalta platforma...mi-a dat "FATAL ERROR"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Fetelor haideti sa scriem aici pana la 1 mai cand se va trece oficial (asa am inteles de la Paula) la noua platforma. Iar cand trecem acolo sa scriem tot asa, pe forum, nu stiu cum e cu grupul ala, sau forum privat, ma gandesc ca o sa fie complicat sa scriem/citim in zece locuri. E doar o propunere...

Ele tu nu ai astampar? Sau nu ai incotro?

Eu nu ma simt bine azi... durerile de burta sau spate le duc eu, nu ma sperie, in schimb ma sperie foarte tare chestiile legate de tensiune. De dimineata simt o pulsatie puternica in cap si imi zvacnesc urechile, mai sunt si singura cu Rares acasa. Nu va zic ca mintea mea bolnava deja a facut scenariul cu imi crapa vana de la cap si mor si ce se face Rares ca sotul de abia maine seara vine. Sunt dusa cu pluta... Mi am luat tensiunea arteriala si am 89 cu 53 si puls 88. Am baut o cafea si vad ce se mai intampla...

Azi e sarbatoare? Ca sa stiu sa nu ma apuc de treaba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

De ce a inebunit, Ele? Pe mine deja au inceput sa ma irite glumele mai bine sau mai rau intentionate. Ieri era sa-i zic ceva de dulce sefului Mi-a stat pe limba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

La multi ani Gheorghilor si Georgianelor si altor derivate
Poate avem fete sau soti cu aceste nume


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata!!
Mi-am schimbat semnatura dincolo si m-a lasat...imi statea pe creier. Si eu zic sa ramanem aici, pana e oficiala mutarea.
Am schimbat setari in grup, ca am vrut sa-l fac mai intim, sa vedem numai noi, dar l-am mutat inapoi.Si cand vom fi toate , il facem cum vrem.

Azi ma duc la gine...au trecut 6 sapt de cand nu mi-am vazut puiul, si cred ca e intors deja cu capul in jos, ca mai mereu am o umflatura sub sani, si cred ca ii e funduletul...sunt curioasa daca am dreptate, sau e capul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Ele inca nu m-am certat cu el dar presimt ca azi se va intampla . Cand am nervi sau sunt suparata se enerveaza si se supara si el ca trebuie sa fie "alaturi" de mine. Haha. Si automat ne luam la cearta. Am vazut ca este asa frumos afara dar am nervi nush . Traversam o perioada proasta , financiar vb si sper ca pana in paste sa ne revenim dar deocamdata orice ma irita . Cu voi aici mai uit.

Mergi la inceput