Felicitari Irinuka,Flafi! Hai Raluca! CIRESELE2013

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Buna dimineata cucuietele

Ankylya, Deiuta, bine ati revenit.
Ankylya felicitari pt fetita, am ras cand ai dat vestea asta, la inceput era fetita, apoi baiat, acum iar fetita . Sper sa nu va faca iar surpriza la nastere. E frumos numele .

In legatura cu , si noi inca o facem , la fel ca Monik, mai rarut ca e mai dragut. I-am zis sotului ca poate luna 8 facem pauza ca sa ajungem cu bine in luna 9 a, dar nu am putut sa ne abtinem, si curand intram si noi in luna 9a.
Vio, receptionat sfatul despre sperma ca provoaca contractii.

Monik, si al meu e cret, daca il tai scurt cum zici tu la fel ma fac ca oaia . De asta l-am lasat lung, atat de mult a crescut ca trece de cot, si imediat dupa spalare nu-l pieptan (abia a 2-3 zi il pieptan), ies buclele frumoase si mi-e sa nu le stric, macar sa le admir vreo 2-3 zile. Sotul spera ca Naomi sa-mi mosteneasca parul cret




Un proverb spune: "O inima vesela este un bun leac, dar un duh mahnit usuca oasele".

34+ cu Naomi Cristina
Multumim lui Dumnezeu! Sa creasca sanatos si sa fie cuminte pana la termen de 40s

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deiutza24 spune:

Deny stiu ca in principal tu te ocupi de prima pagina si m-am tot tinut sa-ti spun. Nu prea da numarul de bebei, daca imi amintesc bine la fetite era greseala. Sper sa nu te superi ca am atentionat.
Si tot pentru prima pagina data mea de nastere este 20 oct 1980.

Cat despre , eu nici nu mai stiu cum se face. Am tot incercat sa-i explic sotului ca nefiind probleme, nu avem interdictie, dar el nu si nu. Asta e, n-au intrat zilele in sac.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns consi_s spune:

Vand pompa electrica Primii Pasi model R0921, achizitionata la sfarsitul lunii septembrie de la Sensiblu, cu suma de 242 lei. Din diverse motive, nu am mai avut nevoie de ea, fapt pentru care este nefolosita (ambalajul a fost desfacut doar sa vad cum se asambleza). Garantia e valabila pana in septembrie 2013.

locuiesc in sectorul 4, ma puteti contacta la consi_s@yahoo.com

Pretul este de 170 lei.

Felicitari tuturor mamicilor si nastere usoaracelor care nu si-au cunoscut inca comorile!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Deiuta, multumesc pt atentionare.

Nu ma supar, de ce sa ma supar?

O sa numar inca o data bebeii, sa corectez greseala.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaiIunie2013 spune:

Gata , greseala corectata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mony_omv spune:

Felicitari, Irinukaaaaaaaaaaaa!

Iata ce a postat Raluca pe fb acum 30 de minute:

"Buna! La multi ani sarbatoritelor! La 12 trebuie sa fiu spital, asa ca operatia va avea loc dupa-amiaza. Va pup."

hai Raluca








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankylya spune:

HAI RALUCA suntem alaturi de tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Irinuka, felicitari! Bine ai sosit Rafael, mult noroc si fericire iti doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea.nsd spune:

Felicitari, Irinuka !!!!!

hai, raluca ! hai, raluca !!

Fetelor, am primit un mesaj de atentionare. Cica migram. Eu sunt bagata rau in ceata...
Mai stam pe aici sau ne mutam pe noul DC, deja? Eu ma bazez pe Deny sau Vicky sa ne dea un branci cand si ce tre' sa facem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Andreea, am mai primit mesaje din astea saptamana trecuta :) si nu s-a intamplat nimic. Vedem maine ce si cum

Mergi la inceput