Felicitari Irinuka,Flafi! Hai Raluca! CIRESELE2013

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madd11ee spune:

Buna fetelor..Nu am mai intrat de ceva timp..
Am intrat si eu sa vad ce mai faceti si sa incurajez fetele..Dar pana sa o incurajez pe Irinuka, a si aparut cireselul

Asa ca, felicitari si sa fie cuminte si mancacios!
Flafi, felicitari si tie, am reusit doar pe Fb momentan..
Ralu, bafta multa azi!

Anky, deiutza, bine v0am revazut si pe voi..ma bucur ca sunteti bine..

Ca vesti noi, inca nu am nimic..vineri o sa merg la control sa vedem ce mai face cireselul(care e un miscacios si jumatate)

In rest, cam ocupati cu apartamentul..suntem pe ultima suta de metri..am zis ca gata, dupa Pasti ne mutam..Iar de Pasti o sa fie si ultimul meu drum mai departe de Bucuresti..nu cred ca o sa mai am curaj in luna a 9-a..Dar vreau sa incerc sa plec de saptamana viitoare..Sa imi iau si cateva zile de vacanta

Legat de cuci-cuci..eu cred ca am mai mult de o luna de cand am luat pauza..eu vreau, dar sotul nu si nu i-am promis ca dupa nu scapa..Toate locurile din noul apt..le luam la rand

Va pup si aveti grija de voi!
pt Ralu..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns duduta190578 spune:

Fetelor,eu m-am chinuit tare mult cu raceala asta de vreo luna si ceva,iar acum in ultimul timp am tusit foarte tare cu expectoratii si secretii din nas,gen coptura,puroi(sper sa nu fac scarba cuiva,dar nu stiu cum altfel sa ma exprim).
Acum pot sa spun ca sunt spre bine,foarte putin mai tusesc,dar imi este teama nu cumva sa fi fost afectat bebe daca eu am expectorat asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madd11ee spune:

Hellie, sa stii ca si eu obosesc la fel de repede..E ff ciudat pentru mine, sa stii

Mergi la inceput