Stelute de iulie-august 2013 (87)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

bobita si eu am cautat nr de tel al elfului dar nu am gasit nimic ?

delia t
ai mare dreptate la ce bufnita este bobita nu are sens sa se mai culce la nopate ca sa se trezesca la 4 dimineata




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Olimp, deci tu mai sari fierul din cand in cand?

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Mony este bine, in spital sub tratament si ne pupa

Ama incearca si un pahar de apa ncalda pe stomacul gol, dimineata. Fetele au dreptate, mi-am adus aminte ca si eu am avut o faza de genul in sarcina, in primul trim. Si dupa ce am fost la toilet si am eliberat colonul am fost foarte bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_ama

Olimp, deci tu mai sari fierul din cand in cand?

Happy Ama 27+ si Eva


si eu il sar, sa stiti, dar din motive de diaree si ma simt bine zau, nu cred sa mai am vreo carenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Bobitza la multi ani mamei tale! Ce tanara este!
Adriana ce simpatic e piticul tau! Noi nu prea ne am confruntat cu "fac eu" am un copil tare comod el este cu "vrei sa ma ajuti". Dar cand I se pune pata n ai cu cine discuta, exemplu este faza de ieri cu tricoul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

happy da asa fac altfel as lua-o razna cu , si intredevar ma feresc de multa carne si paine care constipa , dar nu am incotro trebuie sa consum lactate ca sa nu iau Ca suplimentar dar m-am axat pe iaurturi , sana , lapte batut , lapte simplu mai putin barnza...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

29 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maeve spune:

Monicus multumim de complimente

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Ama regimul tau seamana foarte mult cu dukan. El recomanda 2 linguri de tarate de ovaz dimineata, pentru tranzit. Eu le mancam in iaurt. Incearca poate te ajuta. Si bea multa apa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Mai fetelor, complicat cu mancarea asta, zau! Eu sincer nu as mai manca nimic! Nu mi-e pofta de nimic! Mananc f putin la o masa si atunci mi se pune nod in gat...nush cum sa mai abordez problema...

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Ma uit la un film nemtesc pe cinemax - submarinul. L am mai vazut acu vreo doua zile, mi a placut mult.
Cred ca o sa merg sa calc rufele ca sa mi ocup timpul cu ceva.
Apropo ieri am mai intrat o tura pe la sh dar slabut de tot la hainele de copii, am gasit doar 2 body de la mothercare si le am luat ca erau noi in set si inca o rochita din bumbac moale ca de tricou. Si mi am luat mie o rochita galbena simpatica pe bretelute pentru cand da caldura.

Mergi la inceput