Felicitari Flafi,Lai,Deea! Hai Raluca!CIRESELE2013

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Am reusit sa ma loghez pe noua platforma, si am scris si un mesaj http://comunitate.desprecopii.com/forums/index.php?/topic/71107-mesaj-test/page-9

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cita_ralu spune:

Flafi draguta maine este ziua cea mare

Iti doresc nastere usoara, recuperare cat mai rapida bebe papacios si necolicos sanatos si frumos, abia asteptam sa-l cunoastem

Deci scoatem motatele si iti tinem pumnii de acum si pana dupa mare eveniment ca ai nevoie de incurajare de pe acum



Ai grija sa nu te enervezi cu aia pe la RM ca vin si ii bat daca au curajul sa te mai supere

32 + Matei Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca1109 spune:

Citat:
citat din mesajul lui flafi

Dragelor va multumesc din suflet pentru sustinere .
Eu va doresc la toate nastere usoara :)
Raluca extra pupi pt tine, in cazul in carenu ajung pe aici pana pe 24 nastere usoara si fericita

Ne vedem in curand in varianta noastra inbunatatita



37+ cu Vlad Alexandru



Flafi, iti tin pumnii. Ma voi gandi la tine ca sa mearga totul bine.
Te pup

Raluca


S 38+ Miruna-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

NASTERE USOARA, FLAFI SI BEBE SANATOS!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hellie spune:

Flafi, nastere usoara sa ai iar Vladutul tau sa fie sanatos si sa va umple inimile de bucurie!!!
Iti tinem pumnii, future mom to be!!!
.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elyana spune:

Flafiiiii, nastere usoara, mami si pentru tine si pentru bebe! Recuperare rapida!!!







29+ Gabriel Luciano + Mikael Damian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen333 spune:


Haide Flafi! Odihna placuta la ora asta, iar mai tarziu nastere usoara, recuperare rapida si bebe sanatos!
Asteptam poze cu Vladut.
Fetele, care-cine se mai apropie de termen, . Mai avem putin!
35+ saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmy spune:

Flafi, sa-ti ajute Dumnezeu sa mearga totul ca pe roate! Nastere usoara, recuperare rapida, bebe sanatos si plin de noroc!!!!!!!!

Iris, stai cuminte la cabana "paturica"

Hellie, sunt in concediu de odihna de vineri, dar prima zi am sarbatorit-o prin munca si-am decis sa fiu pe baricade si la audit(deh, simtul meu patriotic nestavilit). Nu stiu ce va face seful meu pt ca statuile ecvestre cica s-au dat toate...au ramas doar cele "calare pe matura" si cred c-o sa ma multumesc cu una d'asta!

Cat despre nastere, apropos de ceea ce spunea Carmen (parca), dupa cum bine stiti, eu mi-as fi dorit f tare sa nasc natural(avand deja o nastere naturala la activ), doar ca socoteala de-acasa nu se potriveste cu cea din targ. Asta nu inseamna ca n-am prietene care-au ales voluntar sa faca cezariana si totul a mers ok, inclusiv recuperarea si alaptatul.

Noi ne treziram toti cu fundu'-n sus(a latrat cainele vecinilor toata noaptea de ziceai ca vin si hoti si cutremur si tzunami iar fii-mea are concurs la matematematica(asta dupa ce ieri s-a dus la scoala ca sa se uite 3 ore la televizor...am zis ca daca-i mai cheama sambata la scoala, eu n-o mai las )

Pupici tuturor!
Cosmy37Anastasia-Ilaria&Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Buna dimineata !
Flafi inca o data zic , mult succes astazi !

Irinukaa nu ai mai intrat de mult la schimbul 3 ,mai esti 2in 1 ?
Fetele cred ca saptamana care urmeaza vor apare ceva bebei.
O duminica frumoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIOIKA76 spune:

Cosmy mult succes Dariei !
Avem si noi concurs astazi ,tocmai ce a plecat Ana cu tati ,ieri a fost tare suparata ca au facut scoala si astazi nu mai vroia sa se trezeasca.

Mergi la inceput