Felicitari Flafi,Lai,Deea! Hai Raluca!CIRESELE2013

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Si eu vreau sa o intreb pe a mea cum eram eu bebelusha(uit de fiecare data cand vb pe skype), dar presimt ca o sa primesc exact raspunsul care l-a primit si Carmen.
La tati liniste, la mami-scandal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca1109 spune:

Hellie, eu am fost la farmacia tei si bebe tei magazin si miam luat tot ce imi trebuia. E ok k.pret.


Raluca


S 38+ Miruna-Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iris1211 spune:

Buna burtici!

Monik sper sa mai primesti si urarile mele de bine, un sincer "La multi ani", nastere usoara si bebelina sanatoasa.
Flafi draga, nastere usoara si bebe sanatos!
Eu sunt la patut. Azi m-a durut burtica mai tare ca niciodata, asa ca am luat 2 No spa si m-am pus in pat. Incepusem si eu sa o ajut pe doamna care a venit la curatenie, dar cand am simtit durerile in burta m-am calmat ca nu vreau sa nasc acum.

Va pup si s-auzim numai de bine.

Happy 35 + cu Anda-Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kabecka spune:

Buna fetelor,

La muuuulti ani Monik!!!Sa fii sanatoasa si fercita!!!

Flafi, maine o sa ma gandesc la tineAsteptam vesti de la tine!

Ralu, sper ca esti mai bine acum

Vicky, de ce zici ca tb facut musai vaccinul pneumococic? Eu nu l-am facut la Radu, dar nici nu am avut probleme deosebite.

Sunt super somnoroasa, ma duc sa lenevesc...dimineata am facut putina curatenie si o ciorbita. Apoi am mers in parc si cand am intrat in casa am picat rupta de oboseala.
Nu m-am trezit demult,dar parca iar mi-e somnCred ca si vremea asta e de vina.

Nu stiu ce sa zic despre noul Dc, ma uit la vremea respectiva, ne-om descurca noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns duduta190578 spune:

Iriss,repaus,au grija de tine!

35+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elyana spune:

Hellie, eu am gasit de toate la Bebe Tei (adica eu citeam de pe lista si o fata de acolo alegea din rafturi ca eu nu venisem pregatita legat de preferinte pentru producatori). Nu aveau paturici absorbante, am luat de la Farmacia Tei (tot de acolo am luat stick deodorant fara miros). Nu am gasit bustiera de alaptat (aveau doar una cupa D). Spirt (alcool) alb se gaseste doar la farmaciile cu laborator (tot in zona vizavi de Domino). Mai am de luat incalzitor de bibe si cantar (aveau, dar nu mai aveam bani)
All in all, sambata e aglomerat, dar fetele au fost f dragute. Nu stiu cum sunt preturile in alte parti, dar mi se pare ca aici au o gama destul de variata de produse.
Recomand sa te uiti pe site la preturi si sa iti faci lista de acasa cu exact ce produs de la ce firma. Daca nu vrei sa faci comanda pe net (eu nu stiam ca se poate, am aflat acolo).
Am uitat sa intreb de formula lichida pentru prematuri, vad ca nu au in stoc pe site.

29+ Gabriel Luciano + Mikael Damian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DenyAnd spune:

Dragelor, scuze ca fac iar offtopic cu platforma noua.

Vreau doar sa va las linkul unde a scris ADMIN despre platforma noua si unde se discuta despre asta (in caz ca nu ati dat de acest subiect, si doriti mai multe informatii care poate eu nu stiu sa raspund)
Platforma noua - VERSIUNE BETA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Iarasi despre noua platforma :). Ar fi bine sa incercati sa scrieti fiecare cate un mesaj dincolo, ca sa nu avem probleme in ziua Z.
Este un topic de test aici http://comunitate.desprecopii.com/forums/index.php?/topic/71107-mesaj-test/page-1
unde putem sa scriem mesajele.

Hellie, poti sa scrii acolo ce ai scris in mesaj ca nu iti place la noua platforma. Si eu o sa ma plang de pagina cea ingusta :).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Dragelor va multumesc din suflet pentru sustinere .
Eu va doresc la toate nastere usoara :)
Raluca extra pupi pt tine, in cazul in carenu ajung pe aici pana pe 24 nastere usoara si fericita

Ne vedem in curand in varianta noastra inbunatatita



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Flafi, un gand bun pentru tine si bb maine . Sunt foarte emotionata. Noi suntem aici de la inceputul odiseei :).

Mergi la inceput