Felicitari Flafi,Lai,Deea! Hai Raluca!CIRESELE2013

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cita_ralu spune:

Multumim de grija fetelor, dap tinem regim, desi este cam greu ca nu stiu ce sa pap in afara de banane, orez, pipt de pui la gratar ... daca aveti idei din astea de regim v-as fi recunoscatoare.

Cosmy si tu gata chiar ca ce pozitie are taurica ta . Felicitari ca poti munci pana aproape de due date, iar restul sigur o sa se rezolve

32 + Matei Gabriel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hellie spune:

Ralu, merci de link! De pe net ii stiu si eu si ma tot uit pe siteul lor. Numai ca daca te uiti acolo la produse de mami, mai mereu au stoc 0 la produsele interesante gen tampoane etc...si de aceea o intrebam pe Elyana cum e live in farmacie...tot asa stoc 0 ?!
Eu as vrea sa merg ca Elyana, direct la ei la farmacie...mai ales ca intru in concediu si precis nu o sa am mare lucru de facut in timpul zilei, asa ca va trebui sa imi gasesc de drum .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mony_omv spune:

Flafi, mai am si eu niste intrebari:

-cand te internezi?

-la ce ora e operatia?

-cand te externezi?




36+
Edy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simcri spune:

Ralu poti sa mananci macaroane cu branza, carne la gratar, cartofi la cuptor cu branza, supa de pui, supa de legume, iaurt dar nu direct de la frigider ci la temperatura camerei, fara ceapa usturoi tocaturi sosuri maioneza, fara lapte, smantana, poti manca si morcovi, mar copt, fructe doar din compot, bananele sunt singurele pe care le poti manca asa, apoi sticksuri, biscuiti fara crema, covrigei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:



Haide Flafi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Nu-mi vine sa cred ca maine Flafi isi vede puiul. Nastere usoara Flafi, si bb sanatos si papacios iti doresc.

Moni, multi ani fericiti alaturi de cei dragi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hellie spune:

Simcri, esti libera azi?! Ceva musafiri?

Eu sunt acasa la ai mei si nu e nimeni acasa..ai mei muncesc azi, sotul e plecat la mama lui..ma cam plictisesc. M-as fi dus sa ma apuc sa fac mancare dar maica'mea m-a amenintat inca de aseara sa nu pun mana pe nimic si sa stau cu burta in sus..ca se ocupa ea cand vine. Mda, o sa stau cuminte sa nu o supar ca si asa era fiarta aseara saraca de frica ca am diabet...si taica'miu la fel...aveau niste fetze aseara can am ajuns...saracii, mai bine nunle spuneam nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hellie spune:

Vicky, ai putea tu sa schimbi titlul si sa o pui pe Flafi acolo..langa incurajarile pentru Lai?
Cred ca Lai a nascut deja dar cum nu avem vesti de la ea...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Multumesc fetelor pt raspunsuri

_

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 32s+ Filip Florian

--------------------------
"Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mare decat toti banii si toata puterea de pe pamant."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simcri spune:

Hellie as vrea eu sa fiu libera, acum doar ce am terminat la cabinet si trebuie sa ma duc sa vad un mos la domiciliu, musafiri nu am s-au anuntat unii dar i-am refuzat ca am de alergat la oras si n-am timp

Mergi la inceput