Burtici cu STELUTE de iulie-august 2013 (86)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Betty Ai noroc ca esti mai aproape ca ma avantam si eu sa testez de-o incuscreala cu Paula. Sau poate ma inscriu pe lista la Raul...banuiesc ca seamana fratii intre ei

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Vai fetelor... 9 pagini!!! Sper sa pot recupera acum, daca nu ramane pe maine. Am fost la epilat apoi sa I iau incaltari lui Rares, caruia nimic nu I placea decat cizmele lui din dotare. Pana la urma a ales sa I cumparam o bagheta si o inghetata ca el va umbla cu cizme toata vara: ))))). I am luat adidasi intr un final...

A facut si mami shopping la repezeala, un set de lenjerie asta ca tot se vb de pastrat stilul si in sarcina.: D.

Am pus poze si pana la ora asta v am admirat. Sunteti superbe toate. Dar burta lui Yvy epe locul intai.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

'neata, iar nu pot dormi, m-am trezit de foame

Yvy ce ficior voinic ai, sa fie tot asa sanatos


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Oxana ce lenjerie sexoasa ti-ai tras , sa o porti cu placere.
Foarte bine de prinde rochia in dungi, daca zici ca ai pus pe laterale, asta ascunde bine de tot. Ador cracii tai lungi


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

'neata, fetele! V-ati trezit?
Daca nu, e cazul intr-o asa zi frumoasa!

21+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Citat:
citat din mesajul lui betty200

Citat:
citat din mesajul lui stefana0909

Mai fetelor care aveti fetite, ar trebui sa trageti un ochi la feciorii nostri si sa alegeti de pe acum cate ceva! pana nu ne curteaza fetele de la odiseea de decembrie, cu ceva mai ''prospaturi''!

21+ "Bubu"


Stefana, frumusei is toti, al tau l-am admirat mai inainte la fetzisoara dar cum n-ati pus poze decat cu fatisoara lor, n-as prea da pasarea din mana pe aia de pe gard, is orientata deja, il ochesc demult pe al Paulei ca sta bine cu "dotarea", asa putza nu-i de ratat. Stie Paula cum e cu marketingul, si l-a promovat clasa I.

27+

bebitza


Betty, eu zic ca trebuie sa mai ai o alternativa, nu e bine sa te axezi de pe-acum pe o singura variant. Eu cred ca Biencutei i-ar placea mai mult la "capitala". Pe de alta parte, am si eu o poza dar in dimensiuni mai putine decat ale Paulei, asta ca sa se laude tac-su la cunostinte si eu sa-mi caut nora. Am pus-o la album, dar nu o tin mult, sa nu se rusineze Bubu.

21+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Neata! Gata am scos copchii din casa si sunt la micul dejun. M a scos din sarite dimineata fiu meu ca el vrea tricoul cu angry birds cumparat aseara, degeaba ii explicam ca e frig afara el statea suparat. Asa ca l am dezbracat din bluza, I am pus tricoul si l am scos afara pe prag. Foarte repede a intrat in casa acceptand sa I pun bluza ca ii e frig in tricou. :)))

Fetelor, felicitari pentru eco! Cresc puiutii nostri... si eu azi merg la dr. sa vad cat a dospit a mea, ca de puternica e puternica rau, imi dardaie burta cand imi da cate una.

Rodica merci! Am zis sa mi iau un sutient mai de doamne ajuta ca astea fara cupe/sarma sunt ca niste carpe ori cu ele ori fara tot ca o piranda arat. Cat timp nu ma jeneaza nu vad de ce sa renunt la el. Rochita imi place mult multeste ff comoda desi imi este un picut mare. Dar vizual e bine.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Oxana, nu stiam ieri pe unde umbli! Ai vrut sa ne surprinzi cu lenjeria!
Foarte frumoasa mamica, iar fotograful merita laude (banuiesc ca e Rares)!

21+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Neata, burtici!

Oxana...m-ai terminat!! Asa craci sa tot tii in fuste scurte!

Fetelor, eu nu mai am stare la serviciu!! Vreau afaraaaaa!!!

O zi minunata va doresc!

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Stefana merci! Fotograful e barbat meu care m a fugarit toata curtea ba ca e mult soare ba ca e putin ba ca imi cade umbra pe fata etc. :)))
Azi vine la amiaza sa ma duca la dr. si poate I'll conving sa mi mai faca poze, desi la ora aia s ar putea sa fie ffff grabit...

Fetelor va incuscriti deja ai??? Eu zic ca daca tot nu vreti sa dati pasarea din mana pe cea de pe gard sa va orientati catre ceva concret deja. Fiu meu in fiecare dimineata se amuza copios ca a cescut cuculetul (sculiciul de dimineata). :))))))).

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput