Burtici cu STELUTE de iulie-august 2013 (86)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Ama mersi! Lasa ca am vazut si eu cracii tai si burtica si... tot. Ma deprimi!

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Doxy, cracii mei sunt pulpanosi de cand ii am Acum s-au pulpanit bine de tot... E un avantaj sa ai picioare subtiri. Pa ce ca in partea de sus toate se umfla...macar ceva finut sa ramana...

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Legat de perna de gravide. Ieri am vrut sa scriu foarte urat despre ea, azi parca nu mai simt la fel: D. Sa vad maine. Parca ma doare mai putin bazinul si zona lombara dar in schimb ma doare zona cervicala, de la perna. Voi dormiti si cu capul pe ea?

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Ama pulpanosi zici? :)). Acum inteleg de ce cand aveam 47 kg si ziceam ca am burta radeau rudele mele de mine.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Amaaaaaaaunde-s cracii aia pulpanosi?


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Delia, momentan sunt cu mine la serviciu, sub birou

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_ama

Delia, momentan sunt cu mine la serviciu, sub birou

Happy Ama 27+ si Eva


Hai mai Ama ca daca tu esti pulpanoasa, atunci eu, Diana si alte fete suntem grase . Eu ziceam ca noi suntem pulpanoase si tu sexoasa. Zau ca te alerg


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Delia, eu cred ca nu am facut poze relevante...nush... Pai dupa ce I-am vazut cracii lu' Doxy cum vrei sa mai cred eu despre mine ca nu sunt pulpanoasa?!?

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Buna dimineata!!!

Vai fetelor ce voinicuti tineti voi in burtica .
Bobitza esti incredibila cum radiezi . In legatura cu medicul eu zic sa te linistesti si sa te gandesti f bine pt ca nici mie nu mi se pare normal sa te trateze asa. Inca mai ai timp sa cauti alt medic. Mi se pare normal sa ai un medic in care sa ai incredere si nu sa te "flituiasca" ca are prob sau alte tampenii.
Paula tare frumoasa burtica
Betty eu zic ca nici noi nu suntem mai prejos cu kg u de ex ti-ai facut poza din fata eu una nu am curaj
Happy u esti printre cele mai sexy
Yvyana frumoasa burtica si rochitele la fel
Oxana esti super


Sper ca nu am sarit pe nimeni toate sunteti Eu zic ca toate la poze binenteles alegem cele mai bune doar nu le-om pune pe alea unde se vede celulita sau cata grasime avem. Lasati kg . Iar am visat azi noapte ca aveam o fetita Oare urmeaza si fetita asa rpd

27+ Patrick
Dana

Mergi la inceput