Burtici cu STELUTE de iulie-august 2013 (86)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Neata!!
Mai fetele, mai...pai se poate asa ceva? Unde este romantismul, aprecierea frumusetii sufletului, bla, bla, bla....
Chiar nu stiti ca nu conteaza marimea? ( bietii mei feciori)

Oxana, si Raul se distreaza de minune cand are erectii - striga tare, tare ca e puta mare

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 27+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Neata!!
Mai fetele, mai...pai se poate asa ceva? Unde este romantismul, aprecierea frumusetii sufletului, bla, bla, bla....
Chiar nu stiti ca nu conteaza marimea? ( bietii mei feciori)


Paula, as spune ca NU NUMAI marimea conteaza! S-o vad io p-aia care urla de fericire cu o ciupercuta langa ea...

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Am vazut titlul de la fetele de la mai-iunie. Au inceput sa apara bbii acolo, si urmam noi!!! Dar nu sunt prea pregatita psihic, mai am 2,3 luni sa ma pregatesc.

Happy, aveti grija ce le spuneti fetelor...

Paula, mamica lui Raul Ionut nascut la 24.07.2010 si 27+ , bb2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns graphistar spune:

Va pup, gagici!

Doxy, Frumoase poze, cu rochita si cu lenjeria. Imi inchipuiam ca porti lenjeria si am pierdut eu poza. Tu oricum esti sexy si frumoasa, cu si fara lenjerie

Paula
, ca de obicei, ma topesc cand ma uit la pozele cu burtica ta rotunjoara

Dana, cum te simti azi? N-am mai avut contractii, desi ieri, cum ma ridicam sa merg la toaleta, gata se intarea burtica. Acum sunt bine.
Nu au mai fost contractii.

Bobitza, suna medicul, nu ezita. Nu cred ca te va refuza, insista la asistenta, spune-i ca te-a lasat dr balta in prag de morfologie si esti disperata. Forteaza nota, posibil sa te vada chiar azi la Elias pt o prima evaluare a lui bebe. te , va fi bine, ai sa vezi!

Laura24 + Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Paula, mie mi se pare ca mai sunt 1000 de ani pana la bebe...Ca sa nu mai zic ca habar n-am ce m-asteapta cu adevarat, decat din auzite...prin urmare sunt ca o floricica La voi cu mai multi copiluti e mai complicata si mai informata treaba
Fetei mele o sa-i spun...adevarul

Happy Ama 27+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Buna dimineata!

Nu stiu ce sa mai zic..ma bulversati cu unele posturi...
Betty , Paula..sunteti niste grase, dar sunt alaturi de voi.
of..eu ma uit un curtea mea , nu in curtea altuia sa vad ce capra grasa e acolo...

Daca as iesi din pijamale m-as poza si eu, dar sa vad cand ma invrednicesc sa ma schimb.

Maine dimineata ma duc la un alt consult...vreau sa vad dimensiunea exacta a colului. Daca intr-adevar e naspa ma duc la perfuzii. Dar sa aud in cm ce si cum e.

Elena & Denisa (26.10.2004)
28 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Laura ma bucur ca esti mai bine. Si eu ieri am mai avut contractii si spre seara ma durut si burta. Pana la urma am luat un nospa. Am facut prostii cu sotu si cred ca de aici durerea
Paula eu abia astept sa vina bebe abia astept sa nasc nu mai am rabdare . Sunt pregatita psihic de mult
Ele bafta la control si sper sa fie bine

27+ Patrick
Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Graphy, te pup esti o dulce ca de obicei!

Ele si tu tot de cm vorbesti, deci cum e pana la urma conteaza marimea? Glumesc si eu, te pup si bafta! Sa fie colul de 4!

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Eu o sa-mi las baiatul sa aleaga "aleasa", dar sper sa nu plece departe de casa ca ta-su


viitoare mamica de hocheist 24+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxy spune:

Dana ce bebe frumos ai la avatar!

Ama eu cred ca tie n o sa ti fie greu, am inteles ca aveti parintii alaturi care si acum va ajuta. Asa a fost fina mea, avea mama langa blocul ei mai era si singura la parinti asa ca tot ce tinea de curat, spala, calcat mancare ii facea maicasa. Singura ei grija era copilul. Mereu era aranjata si relaxata. Conteaza ff mult ajutorul, chiar si faptul ca poti sa l lasi pe bebe cu cineva 2 ore cat doarme si sa te duci cu sotul la cofetaria din colt.

Oxana, mami de Rares (11.03.2009) si 27+ Letitia

Mergi la inceput