Felicitari De_ea! Hai Lai! CIRESELE Mai-Iunie2013

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Felicitari!!!! Pentru puiut! De_ea multa sanate si fericire va doresc!!!!.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criulica spune:

De_ea, ce frumos! Ati venit primii

Sa fie sanatos si norocos si numai de lucruri bune sa aibe parte in viata! Multi





33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Foarte emotionant momentul abia astept sa ne povesteasca experienta.
Fetelor bafta la scarbosenie.
Raluca si eu am spalat ieri geamurile de la sufra unde am un perete de sticla, nu il mai suportam. Desiazi a venit doamna. Care ma enerveaza ca face ea tot si eu azi nu am ce face. Deci: scos incaltarile de vara si hainele de vara din mansarda, dupa ce pleaca ea, ca ma spune la sot

Bai in cad fac zilnic si stau mult ca imi place sa privesc burta, dar la mine burta e asa mare ca e ca o insula, nu o acopar cu apa :) . Apa nue oparita ci are undeva la 40 grade cum scrie la carte.

Miche des ma gandesc la tine, trebuie sa iti fie tare greu cu atata pat . Inca un pic ! Sper ca are cine sa iti faca masaj la pulpite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kabecka spune:

De-ea, felicitari! Sa-ti traiasca, sa fie sanatos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen333 spune:

Felicitari, De_ea, de acum incolo tot cu vesti bune sa ne intretinem!!

Refacere usoara si laptic! Te asteptam sa ne povestesti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kabecka spune:

Hellie si Simcri, bafta la baut scarbosenia! sa speram ca rezultatele vor fi ok.

Flafi, imi place centura. Cred ca imi comand si eu, ti-a spus cineva care a folosit-o ca e ok? Eu data trecuta nu am folosit, acum as vrea, iar asta mi se pare chiar ok in comparatie cu cele late.

Vorbiti de vise, daca vi le povestesc pe ale mele ziceti ca cine stie ce fantezii am. Dar, sa va zic: am visat ca meresesem la control si dr meu a aparut in pielea goala, gol golut domne'Eram destul de oripilata de imagine, era ffff alb si n-avea pic de par pe el. Pana la urma si-a pus un halat pe el, vazand ca sunt oripilata In rest nu mai stiu ce s-a intamplat, atat imi amintescSper ca nu s-a intamplat nimic indecent pe acolo

Miche, hai ca mai e un pic. Tare greu cred ca este la pat...eu ma plictisesc de mor daca stau acasa, da' in pat, cred ca as lua-o razna...

Si eu ma gandesc la curatenia de primavara pe care tb s-o fac, dar nu ma incumet la spalatul geamurilor.

Abia astept sa mai ajung si eu la dr, inainte de Paste m-am programat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Kabecka- am vazut centura la o tipa ce a nascut gemeni cu cezariana. Era f incantata de ea. ma gandesc ca daca ei i-a recomandat-o o fi buna si pt noi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen333 spune:

Neata, bdw! Mie mi s-a pus pe perdele si cuvertura, trebuie spalate inainte de a veni copilul! Nu stiu cum ma voi intinde sa le da jos, poate prind pe sot sa ma ajute.
Bifez niste intepaturi ciudate - parca le simt pe col, sper sa mai creasca un pic bebe, nu e inca timpul.
Faceam ieri inventarul a ce mai am de facut: credeam eu ca am terminat, dar de unde? Am rufe de spalat inca, sifonier de aranjat, la bucatarie nu e inca facut coltul lui bebe, am de gand sa eliberez un raft de dulap suspendat- de cocotat din nou!!
Trebuie sa fac meniul de Paste- dau comanda la mama! ca sa dau lista de cumparaturi sotului- niciodata n-a fost atat de greu
Daca ar putea sa mearga in locul meu cineva la analize...
Ce bine arata listuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaiIunie2013 spune:

Gata, rezolvat si prima pagina

Cam multe culori ... dar sper sa fie ok.

Daca aveti idei mai frumoase, va rog poftiti




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elyana spune:

Azi de dimineata m-am urcat pe cantar, bifez +14kg si o pereche de pantaloni de gravi f dragi mie care trec mai greu de poponet. O sa raman doar cu salopeta, in curand dar au cam inceput sa ii sara nasturii din fata cand stau jos, deci cine stie cat mai rezista...

Sper sa vina caldura si sa gasesc niste colanti/ciorapi cu sustinere de burta (eventual de bumbac, ca altfel iar ma scarpin toata ziua) si niste tricouri lungi/rochite... teoretic ar fi utile si dupa ce nasc, in lunile de vara. Oare mai apuc sa le cumpar?



29+ Gabriel Luciano + Mikael Damian

Mergi la inceput