Burtici de noiembrie-decembrie2013!!!(2)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anaraluca83 spune:

O zi buna tuturor si o saptamana usoara celor care merg la serviciu!

Celor cu stari de rau puternic, va daruiesc o floare Nu pot decat sa fiu langa voi cu gandul si sa va incurajez.

Eu vreau sa merg saptamana asta sa fac complexul Torch ca tot aman si poate ajung la Paste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilviaT spune:

Buna fetelor,

Va multumesc de primire. Mie mi-e si rusine sa spun ca eu nu am deloc greturi si ma simt perfect, singura chestie e ca mananc foarte mult dar asta nu ma doare :))

De fapt, ma cam sperie gandul asta... nici sanii nu ma mai dor ca pana acum.. offf, abia astept ziua de miercuri sa ajung la medic sa vad ca e bine totul

va pup si va urez saptamana usoara si senina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaraluca83 spune:

Silvia, nici mie nu imi este foarte rau. Am usoare senzatii de greata dimineata si seara si poate ziua dar atunci cand mananc ceva ce nu imi prieste. Spre exemplu as manca fructe acus acus, dar verdeturi nu imi priesc, le simt in gat. Si asa de mult imi placeau salatele, insa imi provoaca aciditate si balonare. Am si eu pofte si as manca intruna, mi-e frica si mie de ingrasare dar asta e, vom slabi dupa aia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalia87 spune:

Buna seara mamicutelor.Scuzati-ma va rog ca va deranjez cu anuntul meu.Eu sunt o mamica de iulie-august.Am primit recent hainute din america second hand dar si noi(Carter's, Old navy, Nautica, Baby GAP,Calvin Klein si alte firme bune)in stare buna si foarte buna.Am si pt fetite pana la 3-4 ani si pt baietei pana la un an jumate.daca va intereseaza am postat o parte pe facebook la Baby With Style,aici https://www.facebook.com/babywith.style.7?ref=tn_tnmn si am sa pun noutati saptamanal.Va astept la cumparaturi!Mai multe detalii sa imi cereti pe facebook prin mesaj privat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaraluca83 spune:

Sa fii sanatoasa draguta . Eu n-am cont de facebook si nici nu-mi fac. De vazut pagina nu se poate vedea altfel, asa ca ,spor la vanzare ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hermelina spune:

Buna.Eu sunt putin trista, sambata noaptea am avut o sangerare cca 30 min, am fost la spital si nu stiu nici medicii de la ce , insa au zis ca bebe e la locul lui.Din pacate e prea devreme la 5 saptamani si cateva zile, pentru a-i auzi inimioara sau a-i vedea sacul embrionar, se vede decat sacul gestational.Astept vineri sa ma duc iar la eco.Va pup si va doresc sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaraluca83 spune:

Buna dimineata fetelor!

Hermelina, iti tin pumnii sa fie bine si sa ai incredere in Doamne Doamne ca bebe e ok. Cine stie, poate s-a fixat sarcina , stiu ca se poate sangera si atunci, a patit si sora mea si de fapt bebelul se fixa mai bine . Sa ne dai de stire cand afli ceva. Eu sunt sigura ca e bine, nu te ingrijora !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Buna, fetelor

Hermelina, speram ca bebe e bine daca medicii au spus ca e la locul lui. Se mai intampla sangerari in primele saptamani de sarcina pana la fixare, eu am avut scurgeri maronii si dureri serioase de burta la 5-6 saptamani, dar bebe era ok.Mai cateva zile si o sa vezi si inimioara

SilviaT, sa te bucuri ca nu ai greturi ca e cumplit sa te chinuie toata ziua. Bafta maine la doctor si sa vii cu vesti bune

Eu am fost dimineata si am recoltat sange pentru dublu test plus hemograma, vdrl, hiv,plus cateva ce mi-a mai dat dr si pac 400 lei.Sper sa vina rezultate ok, oricum interpretarea pt dublu test o am doar in 30 aprilie cand sunt programata pt eco, deci mai am de asteptat

Eu de ieri ma simt putin mai ok, tot gretos, dar putin mai uman

Fetele care n-au mai intrat recent,Dianaj1978, Raiada, Ina Alacran, a_LEX_andra, Larisa79 ce mai faceti? Sper ca burticile sunt bine, cresc

O zi buna sa aveti

fericita de Alexandru (11.04.2011) 9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda15 spune:

Tot uit sa schimb semnatura

fericita de Alexandru (11.04.2011) 10+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns drianny spune:

Hermelina imi pare rau ca esti stresata, dar da Dumnezeu si totul e ok si vineri vei auzi inimioara!!!!

Fetelor am o durere de cap si desi am dormit tot nu mi-a trecut, cred ca voi lua un eferalgan ca de aseara ma doare si astazi am rezistat eroic la serviciu.

Anda, si mie imi place maxim sa schimb semnatura!!!!!!

Mamica de baietel scumpel Rares Andrei de 3 ani si 10+

Mergi la inceput