Stelute de iulie-august 2013(78)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Eu azi sunt nevorbareata dar va citesc.
Ca si Joy, profit de fiecare somnic care ma prinde. Deci am mai dormit 1h pe la 6. Daca nu dorm vad seriale pana pe la 2-3 noaptea.

Elena & Denisa (26.10.2004)
27 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

ele la mine se vede starea de spirit dupa cat bat din gura , sunt de felul meu foarte vorbareata , noroc ca sotul e mai tacut...sau nu mai are loc de mine

ma dectez la master chef




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

ehe,olimp si eu la fel ca tine, sotul la fel ca al tau..dar am si zile "mute".

Elena & Denisa (26.10.2004)
27 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Am bagat checurile aperitiv la cuptor si sunt taaare curioasa cum vor iesi pt ca nu am mai facut niciodata.

Intre timp pap o punga de pufuleti si privesc la Masterchef. Nu stiu daca v-am spus, dar dupa obsesia cu limonada si cea cu lapte + nesquik, de ceva timp m-a "palit" pofta de pufuleti

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Buna seara . Am intrat sa va salut . Eu sunt bine in 26 mergem la eco morfologica la 22 saptamani. Sper rusinea mea nu am mai apucat sa va citesc sunt cu toata casa intoarsa renovare , mobila noua . toate hainele mele sunt in saci si nici nu stiu pe ce sa pun mana . Cand ajung de la lucru , pic in pat ca lemnul 1 h si dupa aceea nu mai am chef de nimic . Promit sa recuperez capitolele restante .

Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maeve spune:

Moni, mie cel mai mult imi plac Lucas, Sascha, Noah dar Noah chiar merge bine cu numele de familie, asa imi suna fain


Bobitza ma bucur ca ai o miscareata vesela si ca totul a fost bine

Ca tot fu discutia cu programul tv pentru bebe, eu una nu sunt de acord cu uitatul la tv pentru copii sub 3 ani, pentru ai mei, sa nu se inteleaga gresit Le afecteaza dezvoltarea, s-au facut numeroase studii pe aceasta tema care sunt demne de luat in calcul. Dau doar un link ca exemplu dar pot fi gasite destule. http://www.pbs.org/parents/childrenandmedia/article-faq.html#prevalentTV


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

bobitule eu pap acum haribo...ursuleti , am pofta de ei de ceva vreme si am tot timpul cativa pe langa mine...

harnicuta toata ziua la cratita?

maria spor la munca si la aranjat prin casa , stiu cum e cu ,casa intoarsa , si mony e in santier..

pe 26 bafta maxima




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Maria, te pupacim! Ma bucur ca esti bine

Bobitzaaaa, ce ai facut tu acolo!!!!

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Happy, a fost gata in 30 de min, e f simplu de facut! Ti-am zis ca esti invitata mea!

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina2401 spune:

Monicus, Femibionul sunt niste vitamine pentru sarcina care sunt atat pt trim I cat si II+III+alaptare. Contin 2 pastile -acid folic si omega.

Bobitza felicitari pentru Rebecuta!

Ama, cat a costat comoda?

Maria ma bucur ca esti bine!

Olimp sper ca esti acum! Multa sanatate.

24+ de

Mergi la inceput