Stelute de iulie-august 2013(78)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

Monica Daniel sau Lucas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodora86 spune:

Draga Olimp e fffffffffffffff frumos dar si greu uneori imi fac tot felu de prostii, citeodata nici eu nu stiu ce sa fac sa rid sau sa pling ,cind sunt prea obosita nu ii mai aud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

teo imi imaginez...oricum te admir , in zilele noastre mai putine cupluri se decid sa aiba o familie asa de numeroasa...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty200 spune:

Multumim Oanka!

26+

bebitza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Monica, imi plac mult Lucas si Sasha

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Buna bulinutelor,
Am fost si eu duminica la targ, dar nu am gasit nimic super, poate cu exceptia unui stand cu covoare colorate pt. "scalambaieli" si unul cu fototapet si stickere. Am vrut sa-i cumpar si lui Bubu prima lui hainuta, dar nu m-am decis, asa ca am renuntat, iar buburuza mea tot nu are nimic cumparat.
Referitor la pofta de mancare, eu nu ma satur de circa o saptamana, oricat as manca. Dar cred ca stiu care e explicatia: vremea rece. Intotdeauna cand imi e frig (la noi au oprit si caldura si nici nu vreau sa cobor dimineata din pat), pofta de mancare e la capacitate maxima. Asa ca astept de maine cele 22 de grade.

20+ "Bubu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoyJoy spune:

Hello everyone :)

Felicitari bobitza!

Monica, eu votez pentru Lucas Adrian. Cred ca pe undeva ne atrage Lucas din cauza povestii de iubire cu Jade, genul care transcede spatiul si timpul .

Azi m-am trezit la 6, am ajuns acasa la 13 si m-am trezit acum, iar voi ati scris vreo 14 pagini, lol. Sunt buimaca, nu mi-am imaginat ca voi dormi atat, intre 18-19 trebuia sa fi platit intretinerea. Adio!...

Neuronul meu inca doarme, trebuia sa imi notez pe parcurs ce am citit, asa am uitat aproape tot. Pot veni cu scuza ca neuronul imi este impartit la 3?

Nu mi-e nici foame, nici sete, sunt doar umflata de atat somn... Cred ca la noapte stau aici pe baricade .

Pupici

Jo 18+

Gugulushele

Never give up on a dream just because of the time it will take to accomplish it.
The time will pass anyway.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

joy sa-ti fie de bine cu somnicul ..mai poti dormi la nopate ?

aporpo de neuroni , cand zic cate una de duh , sotul imi spune da da acum te dai mai destepta ca ai doua creiere

eu zic ca avem scuze si sub varianta de impartit la 2 sau la 3




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

Olimp sub nici o forma nu vreau sa va arat cum e cu copii....eu doar imi aminteam citind acel articol,cum vorbeam cu o prietena,ca dupa ce vine al doilea copil ...o sa-i spun si eu acelasi lucru ca in poza de care va povesteam,pacat ca nu o gasesc sa v-o arat....
Gata imi pun lacat la gurita

Bobitza ma bucur sa aud ca sunteti bine

Oana



Mony de Denis Adrian (01.08.2009) + 26+

puiut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

mony




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput