Stelute de iulie-august 2013(78)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

felicitari bobitule pentru Rebecuta...oare cu cine seamana , cine e toata ziua pe drumuri si pasare de nopate ?

important este ca e bine si toate reperele sunt bune




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia_Rodica spune:

Felicitari Bobitule

Olimp are dreptate


viitoare mamica de hocheist 23+ Lóránd

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

delia




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MBK spune:

Feliciitari Bobitza! Pupici Rebecai!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Betty, imi pare bine a te-ai hotarat sa te tratezi

Oxana, putere sa treci peste zilele astea! Cu siguranta lucrurile se vor aseza in timp

Bobitza, ma bucur pentru Rebecuta!! Daca iti seamana va fi f bine pt ea. Ma rog, eu prefer copiii energici si veseli, chiar dc sunt mult mai greu de crescut Sa va fie de bine cu papita buna!

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanka80 spune:

salutare, mai spre seara!
noi am fost intr-o plimbare la o manastire de pe una din cele 7 coline ale Iasiului, am pus 2 pomelnice, unul cu familia si unul cu o parte din numele voastre, atat cat m-am priceput care sunt,m-am uitat dimineata si la numele de la albumele cu poze si la numele din listuta cu numerele de tel. sa nea dea Doamne-DOamne nastere de prunci sanatosi si voiosi la toate . la coboraraea de la manstire, ne-am plimbat prin padure, am cules cu fiica-mea toporasi si brebenei, asa frumos a fost azi afara, in sfarsit a venit primavara!
maine ne-am propus sa mergem la alta manastire, la cativa km de oras au un parc f frumos pt copii, cu animale si pasari, ca un mic zoo, bucuria fetitei mele!

bobitzel felicitari pt vestile bune de la eco!
betty f bun protocolul tau, exact ca tine as proceda si eu, as duce proba in 3 locuri diferite pt siguranta mea. curios ca au iesit e-coli in urina, locul lor, de regula e in colon, sau mai insel? cu tratament adecvat, din timp, sigur ii alungi de acolo!


Oana, mamica fericita de Maria-Emilia (28.02.2010)
26+
minune mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Bobitza felicitari !

amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Oana, ce frumos!! Asa zi sa tot ai! Nu stiu daca ma aflu printre cele nominalizate si nici nu conteaza dar e f frumos din partea ta sa pui un gand bun la Doamne Doamne si pt noi Sa ti se intoarca gandul bun!

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Dragutele mele, va pup si va multumesc pt felicitari si gandurile bune!

Am uitat sa va zic ca tinea pumnisorii de porca boxa, dadea in fata cand cu unul, cand cu celalalt Tati e tooopit dupa ea, de cand am venit acasa numai despre ea vorbeste

Oana, superb gestul tau! Avand in vedere ca stau acasa sapt asta, o sa merg si eu la biserica si o sa ma rog pt noi toatae, sa fim sanatoase si sa dam nastere la pruncusori sanatosi si frumosi!

Stefania, am ras cu lacrimi la citirea articolului tau!aia cu caprele m-a dat gata

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

oanka multumim pentru gestul tau




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput