Stelute de iulie-august 2013(78)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Bobitza, esti draguta cum ar fi sa ma vezi la usa, cu balute la gura?!?

Bubulina, www.ikea.com/ro/ro/catalog/products/20067829/" target="_blank">asta e comoda

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Happy, mie imi place tare muuult sa gatesc si inainte o faceam fff des, acum , de cand sunt gravi am lasat-o mai moale...
Ei bine, aveam obiceiul ca de cate ori faceam ceva bun, sa pun poza pe facebook si nu-ti zic ... niciodata nu papam singuri , de multe ori ma trezeam cu cate cineva la usa neanuntat+ altii anuntati, deci sunt obisnuita



Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

bubulina multumesc ...acum sunt mai bine , sper si zilele viitoare sa fie mai bune...

bobita primesti invitati si le la cluj

apropo ce tare e ciobanasul de la master chef ..CREMA BABAREZA




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Citat:
citat din mesajul lui happy_ama

Bobitza, esti draguta cum ar fi sa ma vezi la usa, cu balute la gura?!?

Happy Ama 26+ si Eva






amalia tsakoniati
26+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Olimp, am stabilit pe FB cu Cris sa ne vedem la mijlocul drumului sa facem un schimb(ea imi da ceva dulce). Iti pun la pachet

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Mai fetelor, va felicit pe toate cele cu inclinatii spre gatitul de bunatati. Mie imi lipseste ceva din gena asta...desi mami meu e fantastica in bucatarie si mereu inventeaza cate ceva... Eu sunt...pe langa

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobitza_85 spune:

Happy, stai linistita ca nu e un mare handicap...sunt sigura ca ai tu alte talente
Problema e ca eu le fac dar le si pap, deeeeci, trag greu la cantar Sotul meu e un mare gurmand si vine mereu cu idei pacatoasa d.p.d.v. culinar

Bobitza 21+ Rebeca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olimp spune:

bobita ok primesc si cu sufertasul

happy nici eu nu sunt mare Chef in bucatarie dar imi place sa pap...




XIII Val34 Leu - heterozigot , PAI-1 -heterozigot , MTHFR C677T - heterozigot
2010 ian. sarcina oprita din ev la 8 sapt ,april embolizare fibrom ,2011 vara -3 IUI , april 2012 fibrom uterin operat
2012.sept. sarcina oprita din ev. la 5 saptamani

27 + Ilinca
Ilinca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_ama spune:

Bobitza, e foarte dragut ca va potriviti nu trebuie sa fii intr-un anumit sablon, sa stii. Esti asa frumoasa si radioasa! La noi problema e ca mie nu imi place sa fac decat mai rarut (de iesit imi iese bine) iar sotului meu nu ii place ca se face miros in casa si ramane chiuveta plina de vase Asa ca noi ne potrivim intr-un mod ciudat

Olimp, ma simt mai bine, zau

Happy Ama 26+ si Eva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns unidanad spune:

Bobitza felicitari pt eco si ca e bn bebelina
Happy stai linistita nu la toate femeile le place sa gateasca sau au talent si imaginatie. Nu degeaba se spune ca barbatii sunt cei mai buni bucatari

26+ Patrick
Dana

Mergi la inceput