Voi ce ati mai adauga in afara de aceste 100....

Voi ce ati mai adauga in afara de aceste 100.... | Autor: Anda08

Link direct la acest mesaj

Timpul parca trece din ce in ce mai repede si ne trezim la un moment dat ca nu am facut mai nimic din ce ne-am propus...nu am vizitat Parisul, n-am invatat sa dansam tango si nici nu am apucat sa mergem la un SPA!

Voi ce ati mai adauga pe langa aceste www.supereva.ro/info.asp?id=11807" target="_blank">100 de lucruri pe care trebuie sa le faci in viata?



www.supereva.ro/info.asp?id=850" target="_blank">Super Eva - Carte inteligenta de bucate - Jurnal de sarcina - Despre dragoste - Nume de Copii

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Am facut ori 18, ori 23 din 100, am numarat pe degete si am pierdut sirul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

100 de banalitati.
Sunt mai interesante cele de la 101 incolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coracora spune:

Unele din ele sunt chiar tampite, insa ideea de a face o lista cu lucruri frumoase nu e rea.
Mie mi-au iesit 25 la numaratoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

De pe lista aceea am facut in jur de jumatate (48 sau 49) dar sunt cateva pe care nici nu as vrea sa le fac. De exemplu sa vanez sau.. ultimul lucru de pe lista

Altele? Sa calatoresc mai mult (e mare lista, nu o pun aici), sa cunosc oameni interesanti si sa le ascult povestile, n-as spune nu unei marijuana in Olanda
Un concert MJ as mai vrea... poate se vor inventa hologramele sau ceva asemanator curand

Si cred ca-mi trebuie un update la dorinte si idealuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_09 spune:

91. sa te plimbi pe spatele unei broaste testoase???????



Cris ,mami de pui nazdavan,Sebi ,www.eticker.co.za/tickers/7raxakae7qnsuro8.png" target="_blank">14.05.2010


Jucarii pentru copii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi2003 spune:

Nr. 100 e chiar banal: "sa mori..." La un moment dat se intampla pur si simplu. Nimic spectaculos.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns capcaunul spune:

Sa-i dati si lui lake lista!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns izabela88 spune:

101.sa joci la loto si sa si castigi,pentru a-ti permite unele lucruri din cele 100
mie mi-au iesit 23,cele incomplete sau de care nu sunt sigura nu le-am trecut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

36.
Sunt multe pe care nici macar nu imi doresc sa le fac. De ex: sa invat italiana. STiu destule alte limbi straine. Sau apusul in Bali. Sau plimbarea pe broasca testoasa...

In schimb, as vrea la Opera din Viena, am vazut numai 3 continente, cele 7 minuni si altele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Pai sa te auzim si pe tine cu cateva, capcaunule.

Eu as vrea sa ma plimb pe o broasca testoasa in Galapagos. De ce nu?

Mergi la inceput