Voi ce ati mai adauga in afara de aceste 100....

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ce draguta e lista
Sunt multe facute si multe pe care nu mi as dori sa le fac.


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Olivia Ionela


Participa si TU la actiunea de Paste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Mie mi-au iesit 24/99, ultima nu, bineinteles!
Problema mea este ca toate astea le-am facut in tinerete, aproape nimic din ele in ultimii 5ani. Ma deranjeaza constatarea asta.

Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ni-na spune:

Mie in scaldatoare cred ca mi-au pus"praf de mers" pe talpi ca-mi place sa calatoresc.Asa ca vibrez la tot ce inseamna vizite.Insa oricat as vrea,nu mi-ar ajunge o viata sa ajung in acele locuri in conditiile in care sunt un om simplu ,care munceste pentru fiecare banut...
Asa ca ,decat acele haine scumpe...prefer o drumetie in familie.
E ok lista insa nu-s mostenitoarea Hilton..
Iar chestia cu vanatoarea ma oripileaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Aku si lista asta! Eu am facut ce am avut chef in viatza si multumesc lui Dumnezeu imi permit si in continuare. Multe din top 100 nu o sa le fac in veci pentru ca nu ma intereseaza gen sarit cu parasuta.

Carnavalul la Rio sa nu-l ratati, e o experienta unica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns izabela88 spune:

azi sunt mai indulgenta cu mine insami si am revizuit lista,35 realizate
punctul 25.eclipsa de soare se pune?
28. mai lucrez la capitolul asta...
47. o sa ma ocup
52.schiuri in loc de placa
58.cort in loc de cabana,doar 3 zile
74.doar 2000 m avea "uriasul" munte
92.vara,presupunrealizat!am iesit noaptea in curte,in costum de baie,si am facut un dush la streasina casei,la lumina fulgerelor(deh,ale tineretii valuri)
96.partial
100.o sa urmeze,dar nu-mi asum meritele
unele sunt usor de realizat,fara nevoia unei investitii financiare(sa dormi sub stele,de ex),insa de la alte puncte de pe lista,mi-am luat gandul,ca nu ma tine buzunarul
as mai adauga
-sa colectionezi ceva(decide fiecare ce)
-sa-ti iei un animal de companie(pe care sa-l si ingrijesti)
-sa ai o gradina de flori/legume
lista ramane deschisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miriluta spune:

Am am bifat cam jumatate din lista...din ce a ramas, multe mi se par tampenii. Pe lista mea o sa adaug un concert Linkin Park live

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle-usa spune:

am vreo 40 din 95...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia81 spune:

mie mi-au iesit 26 din 100....la punctul 28 inca lucrez intens
spun la fel ca si voi, multe lucruri din lista nu as vrea sa le fac (ex: vanatoare, salt cu parasuta...)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inbox spune:

Wow, mi-ai iesit cu plus mai multe decat ma asteptam, vreo 38 daca am numarat bine.

Se pune ca eu m-am saturat de cirese, fiindca asta mi-am dorit? Si de capsuni, dar cirese mi-am cumparat special ca sa ma indop pana nu mai pot!

Cel cu tatuajul mi-l doresc, insa, deocamdata nu am reusit sa mi-l fac.






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns missdarcey spune:

Nu e importnt cate am bifat noi de pe acea lista , e important ce lista am facut noi si cate am bifat pana in prezent . Fiecare cu lista proprie . Pentru mine Carnavalul de la Rio nu reprezinta mare lucru dar sunt altele pe care s vrea sa le fac .

Eu zic ca , decat sa-mi fac un wish list cu niste targeturi imposibil de atins , mai bine un fel de happy go lucky.

... si totusi as vrea sa merg in Norvegia in iunie cand soarele nu apune , sa am o gradina cu de toate , sa stau o saptamana la George V

Mergi la inceput