FIV cu ovocite donate Cap. 44

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Hop si eu cu primavara

Ce de vesti bune in doar cateva zile

Tusferi sa traiesti mamicuta fericita; puiutii tai sas e bucure de sanatate, ca-i mai importanta decat toate, sa fie frumosi, destepti si sa aibe parte de mult noroc in viata; deci asa au vrut ei la 36, sunt voluntari si cu personalitate din prima
Speranta imi place

Miracol, Needa, Speranta, O luptatoare, Daniela, Miri, Cezara, ce multe mamicute o sa fiti in anul asta

Amalia pentru tine si balerinele tale.

Wish tare ma bucur ca sunteti mai bine

Ivisor asteptam vesti minunate de la tine

Pup toate mamicutele noastre dragi

Eu am facut histero si am uterul ca un bobocel de primavara, adica numai bun pentru bebei (mi-au zis asistenetele ca se mirau doctoritele de ce bine arata endometrul meu). Sper ca nu mi l-au deochiat
Am facut si endo injury asa ca Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Sandy
Bravo pentru histeroscopie, inseamna ca e gata pregatit culcusul bebicilor , Doamne Ajuta!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Wish42 spune:

sandy super veste !!!
Ma bucur ca endometrul este ok,este un lucru care conteaza foarte mult.Deci acum esti pregatita sa mergi dupa bb-i.
Sa stii ca am un feeling si anume ca o sa fie super bine de data asta,ai sa vezi.
Ce plan de bataie ai ?
Doamne Ajuta !!!
mirivili incearca cu aspirina tamponata de la Bayer,poate scapi de durerile de stomac.

10+
ITI MULTUMESC DOAMNE !


MTHFR ambele gene pozitive heterozigote,ATPO pozitivi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sandy bravo iubita Doamne ajuta in continuare si sa stea cu tine fulgusori niciodata nu sti ce iti rezerva viata asa ca mergi inainte cu incredere ca totul va fi bine si iao ca pe un semn de la DD cand ai ET?


Fetele asa va vreau cuminti luati ex de la Sandy cat de pozitiva este si veti reusi ,noi suntem bine fetele cresc eu ma simnt din ce in ce mai grea ,mananc la orizontala caci alfel ma sufoc sarcina este f.sus si fetele sunt cu capsoarele in sternul meu dar sunt fericita

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Amalia asa vor galustile tale sa fie aproape de inima ta
Amalia si eu am o stare de super ZEN...nu stiu de ce dar asa o am si e bine


Wish, Needa si Doamne ajuta-ne pe toate

Nu stiu cand am ET ca fac pe ciclu natural, deci depinde cand imi vine CM, depinde cand am ovulatia si abia atunci voi sti.
Cel mai probabil sfarsitul lui Aprilie, in preajma Floriilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Amalia,cumintele si optimiste
Sandy,o sa ai cel mai frumos Iepuras din viata ta anul acesta, o sa fii mamica de



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Sandy ma bucur pt starea ta ZEN asa eram eu inainte de ET daca citesti in urma chiar ma intrebam daca e normal sa ma simnt asa ZEN DD a fost linga mine si totul a fost bine cea ce iti doresc si tie

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Buna ziua fete dragi!
Sandy, felicitari pt. rezultatul bun de la histero.
Vreau sa modific ceea ce ai scris tu si sa spunem asa:
Miracol, Needa, Speranta, O luptatoare, Daniela, Miri, Cezara, Sandy ce multe mamicute o sa FIM in anul asta!
Eu sunt putin intoarsa pe dos din cauza ca mi-a intarziat cm, trebuia sa-mi vina pe 29. Of!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor!
Sandy...te felicit pt endo f bun...ai pregatit un culcusor pufos pt fulgisorii tai!!DOamne ajuta sa fie bine

Fetelor o sa fim o tura de gravidute serioase primavara-vara asta asa-i?Doamne ajuta-ne!!

Nu stiu ce e cu mine...sunt super ok...toata sunt un zambet toata ziua..astept ultimul ciclu miercuri...sa incep tratamnetul...abia astept!ce mi groaza e de cortizon ca o sa imi crepe buzele de la el...
ieri mi-am gasit o cutie de climara la o farmacie...si azi a venit un "ingeras" cu suflet MARE si m-a ajutat cu inca doua cutii!..maine le ridic din farmacie!...nu mi-am gasit medicamentele usor insa eu nu aveam nici un stres...undeva in sufletul meu simteam ca nu trebuie sa ma agit si stresez ca se va rezolva totul...Dumenzeu imi trimite semne si ma ajuta!
mirivili...cum e cu tratamnetul?a venit ciclul tau?
amaliaro, pup zanele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Multa bafta cu tratamentul miracol.
Te intareste Dumnezeu si esti exact asa cum trebuie sa fim toate! Este normal sa ai starea asta de fericire, mai ales ca mai e inca putin si vei avea minim un bebel in burtica!
Eu refuz sa ma gandesc vreo secunda la vreun esec. Anul asta o sa fie anul cu noroc pt. noi toate!

Mergi la inceput