FIV cu ovocite donate Cap. 44

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns criena spune:

Buna ...primavara la toat lumea ! Ce de fete noi...

Eu nu am intrat de multisor, din lipsa de timp, si taman ce aflu de draga noastra Tusferi ca este deja in randul mamicilor foarte/super/ultra fericite Sa-ti traiasca boboceii si sa va aduca implinirea mult dorita! M-am emotionat teribil la aflarea vestii , mai cu seama ca ne-am gravidit aproximativ in aceeasi perioada si acum ne apropiem de implinirea viselor.
Oare ce mai fac fetele din grupul de asta vara : Smaicki, Ivisor, Paunas, Noi2, Fumi, DannyM, Rodica...

Ma bucur nespus pt tineSandy Poate ca toate cautarile si zbaterile tale isi vor gasi rezolvarea acum , in aceasta primavara. Doamne ajuta!

Miracol si tu esti o adevarata luptatoare, multe fete am avea de invatat din perseverenta ta

Amalia fii tare pt buburuzele tale. Oricat de greu ar fi(si sunt convinsa ca este)fii increzatoare ca zanele tale vor fi cuminti pana la termen +

Le salut pe fetele mai noi sau mai putin noi si le doresc din tot sufletul sa-si gaseasca aici rezolvarea problemelor

Eu si bebitza mea suntem bine si asteptam marea intalnire din luna mai.
Va sarut si va doresc sa fiti mereu optimiste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Sandy felicitari pentru rezultat bun la histero,am banuit eu ca asta faci ,asteptam Floriile
O_luptatoare o sa iti intarzie c.m cateva zile,asa a fost si la mine dupa fiecare fiv,stai linistita o sa te reglezi pana in august cand mergi la cehi

fetelor eu nu sunt atat de ZEN,mai am o luna pana plec dar nu pot sa ma bucur,ma incearca tot felul de frici si intrebari,cred ca am nevoie de maturoiul lui Amalia.Va pup si sper sa revin la sentimente mai bune,poate daca ar veni primavara si aici,e atat de urat afara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Danielauite ce am pt tine pun poza atasata la mesaj

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:

Salutare tuturor!

Amaliaro Sa fie maturoi cu noroc!
Daca ai timp, te rog trece-ma si pe mine in focuri.
Enique/13.05.2013/18.05.2013/Reprofit Brno/FIV cu ovo donate
Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

Amalia
Enique asa sa fie:maturoiul cu noroc,mai ai si tu putin,Doamne Ajuta



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

enique trecut domnita in listuta
Danielasa fie maturoi norocos si sa ma urmezi intru tot astept 2 nepotei de la tine da?!

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:

Multumesc draguta Amalia !

Daniela da, mai e putin. Timpul zboara ca "nebunul"! :)
Sper sa avem noroc toate :)

Seara buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirivili spune:

Bine ziceti, fetelor. Va fi o invazie de mamici pe aici incepand cu primavara asta.


Amalia De unde ai scos matura? Eu sunt cuminte, CM a venit pe 31, asa cum trebuia.

criena Multumesc ca ai trecut pe aici. E mare lucru pentru mine sa vad tot mai multe exemple cu reusite. Iti doresc intalnire superfericita in mai cu BB-lina ta.

needa Inca nu zic ce crosetez, ca poate nu imi iese Am planuri maaari.

Wish Ma bucur ca esti bine. Multumesc de sfatul cu aspirina tamponata.

Sandy Bravo pentru histeroscopie! Culcusul e pregatit sa vina comorile.

Miracol Ai gasit medicamentele , CM o sa vina la timp, urmeaza si

daniela74 Ia zi-ne despre fricile tale ca sa le demontam

O_luptatoare Capul sus, CM o sa vina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:


Amalia

Daniela cand nu-ti mai trebuie maturoiul sa-l trimiti si la mine, din cand in cand am nevoie de el

Enique
, Mirivili

Noapte buna si vise placute!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

dragutelor stati linistite ca am maturoi pt toate cele care au nevoie m am pus sa va ciobanesc oitele mele ratacite
Lasand gluma la o parte e normal sa te apuce panica,frica multe dintre noi vad un fiv cu ovo donate ca pe o ultima sansa fie din punct de vedere financiar sau psihic dar credeti ma ca trebuie sa credeti cu putere in sansa asta si ca donatoarele sunt f.tinere si cel mai inportant suntem norocoase ca avem si solutia asta ia ganditiva la femei ca noi in urma cu 20 de ani ,nu va mai ganditi ca la fiv urile precedente ati avut esecuri asta este alceva

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput