FIV cu ovocite donate Cap. 44

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Am citit pe forum pe aici si am vazut ca li s-a mai intamplat si altora. O veni CM zilele astea. Din iulie nu vreau sa-l mai vad luni bune!
Am si eu momente de teama si imi pun fel si fel de intrebari, dar sa stiti ca am luat-o ca exemplu pe mami_vreau care avea tot timpul planul b pus deoparte si a crezut in sansa ei pana a reusit.
Cand am ales clinica unde voi face fiv-ul la asta m-am gandit si eu: ce voi face daca nu-mi iese din prima? Asta e! Urmeaza al doilea! Stiu ca pt. multe dintre noi e un sacrificiu si nu e chiar usor sa avem banii astia, dar sa-i multumim lui Dumnezeu ca avem sansa asta!
Asa ca draga mea Daniela, relaxeaza-te, trage aer in piept si crede-ma ca o sa fie bine.
Este atat de bine ca ne putem spune of-urile aici si ca avem sustinere.
Mi-o si imaginez pe Amalia undeva in pat, cu bebelinele dansatoare in plina activitate si o maturica sub pat pregatita pt. noi. :)))))))))
Si DA, invazia de burticoase o sa fie aici!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

o luptatoare stai linistita ca pana in aucust te reglezi si nici nu este un capat de lume da nu iti vine CM in acceasi zi cu donatoarea au mai fost fete care au facut asa

Sper ca acum ati inteles toate de ce am scos maturoi cand am zis de sustinere reciproca spre exemplu a intrebat criena de ceva fete printre care si paunasfata care a intrat aici a luat informati cu nemiluita in fiecare zi sustinere de la fete si ea nici nu a intrat sa ne zica ca a reusit ca asteapta gemenasi sa impartaseasca experienta ,bucuria si cel mai inportant REUSITA cu fetele care urmau dupa ea ,eu am aflat despre sarcina ei de la o prietena caruia ea ia cerutca deobicei sfaturi caresa o ajute insarcina asta mi se pare fara suparare EGOISM

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Loana vad ca ai pus pozicivapupa matusica sa treaca repede si mamaita care intraba intruna de el de cand a auzit ca e bonlavior ne am uitat si in seara asta la "nervosu"


amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Matusica sa fiti linistite ca e bine deja,mai stam o zi ,doua pe aici...si mergem acasa sa umplem casa ca toata lumea zice ca e goala fara noi.Mai ales cind se e enerveaza busulica meu face drepti cu ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Buna dimineata fetele!

Criena, sa-ti traiasca bebelina, nastere usoara iti doresc si recuperare rapida

Amalia

Looana,copilasul tau este foarte frumos, imi pare tare rau ca a fost bolnavior , Doamne Ajuta sa ajungeti mai repede acasa.

.Stiti vreun tratament naturist pentru candidoza vaginala? Ca dodoashca mea e bolnava rau zilele astea

O zi faina sa aveti, va pe toate!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

fetele, va salut si eu. Sunt foarte ocupata cu inchiderea de luna, dar mai intru sa va citesc din cand in cand.
Daniela, e normal ce simti, cred ca ni s-a intamplat tuturor.
Incearca sa o iei ca pe o vacanta, eu asa fac, incerc sa nu ma gandesc prea mult la implicatii.
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Citat:
citat din mesajul lui needa

Buna dimineata fetele!

Criena, sa-ti traiasca bebelina, nastere usoara iti doresc si recuperare rapida

Amalia

Looana,copilasul tau este foarte frumos, imi pare tare rau ca a fost bolnavior , Doamne Ajuta sa ajungeti mai repede acasa.

.Stiti vreun tratament naturist pentru candidoza vaginala? Ca dodoashca mea e bolnava rau zilele astea

O zi faina sa aveti, va pe toate!







Needa lasa naibi tratamentul naturist si fugi la ginecolog sa iti dea tratament ca lumea ca cu naturiste nu te faci bine pana la ETai timp sa te refaci total

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

toata gasca vesela

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Amalia, am fost la ginecolog, de fapt la mai multi ginecologi.Am facut tratamente pentru candidoza, multe tratamente, cu ovule, creme, pastile( mi se facea secretia vaginala si imi dadeau la ce e sensibila).
Degeaba....la 4-5 luni, trag cate un episod de mancarime si roseata.O sa merg si la ginecolog zilele astea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns O_luptatoare spune:

Salutare la gagici si pici!
Looana multa sanatate puiutului tau si tie! Este un scump!
Hm, needa, te mananca? In cazurile astea te scarpina cel mai bine dr.. Nu prea ai de ales.

Mergi la inceput