FIV cu ovocite donate Cap. 44

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns speranta2 spune:

Off Needa, ma exaspereaza si pe mine candida asta.
Trebuie sa iei tratament ca lumea si sa mananci mult iaurt.
Eu cand apare iau Gynofort sau Canesten Gyn.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Salutare fetelor, repede scriu ca tocmai s a trezit

Needa, candida nu influenteaza cu nimic ET...nu afecteaza embrionii, totusi e bine sa scapi de ea. Ca tratament naturist pe care l-am folosit si eu in sarcina( doar la exterior in acea perioada)... fa irigatii cu apa fiarta cu bicarbonat de sodiu si in interior si la exterior...diminueaza destul de repede mancarimile , dar pe langa asta trebuie sa iei si ceva ovule ca sa scapi complet. Bicarbonatul schimba ph florei si elimina candida dar nu sunt suficiente numai spalaturile astea

Looana, ce frumusete ai tu acolo. Pupam grasunul si multa sanatate sa aveti. Despre cevirus vb....rotavirus?

Amalia, pupam balerinele, cum te simti mai ai contractii?

Nu ma mai lasa sa stau...pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Speranta, cu iaurtul sunt prietena buna, cateodata imi vine sa bag iaurt si-n dansa, cand apar mancarimile
Am avut si eu Gynofort in schemele de tratament in combinatie cu Diflucan 150 mg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Irilac, ce mai face baietelul tau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

needa poti folosi si crema DAKTODOR dar nu pui vaginal doar la suprafata asa mi a dat medicul mie in sarcina si ma ajutat mult

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Looana spune:

Irilac e vorba de virsulRS ,noroc ca noua nu ne afectat plamani decit bronhiile,ca altfel era rau ca nu primeste aer.Maine mergem acasa.
Pupam toata gasca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns needa spune:

Multumesc fete dragi pentru informatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

buna fetelor,
Imi dau seama ca nu sunt singura,va multumesc .La mine planul b nu exista.adica exista dar este fara copii,ne traim viata frumos in doi,asa cum putem.
pana atunci mergem in cel mai frumos concediu si mai vedem
Needa la fel ma supara si pe mine chestia asta (chiar si in momentul de fata,cred ca din cauza aceasta sunt putin depresiva ).Mie imi apare uneori dupa ,eu ma tratez cu ovule de monistat sau canesten si tura asta am décis sa-i dau si sotului crema,poate din cauza asta tot revine.Poti sa folosesti si bicarbonat,o lingurita la un litru de apa calduta,de 2 ori pe zi ,zece zile.Eu doar ma spal exterior,insa nu am facut-o niciodata zece zile

va pup fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

LOOANA multa sanatate micutului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

fetelor o alta solutie pt prb. voastre dupa fiecare spalat betadina si voi si sotul ajuta mult

amalia tsakoniati
25+ Maria-Anastasia Irini-Ioanna
DOAMNE ITI MULTUMESC!
FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota .










Mergi la inceput